З 15 червня припиняється вивіз сміття із приватного сектору Новодністровська через відсутність договорів. ТОВ “Аванті+” закликає до конструктивного діалогу

Про це йдеться на офіційній сторінці керуючої компанії ТОВ “Аванті+”:

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ МЕШКАНЦІВ ПРИВАТНОГО СЕКТОРУ

ШАНОВНІ НОВОДНІСТРОВЦІ
Починаючи з 01 березня 2019 року, на підставі рішення Виконавчого комітету Новодністровської міської ради № 27/3 від 07 лютого 2019 року – Товариство з обмеженою відповідальністю «АВАНТІ+» надає послугу з вивезення твердих побутових відходів по місту Новодністровськ.

Відповідно до чинного законодавства України: “Власники або балансоутримувачі житлових будинків, земельних ділянок укладають договори з особою, яка визначена виконавцем послуг з вивезення побутових відходів, та забезпечують роздільне збирання побутових відходів”.
Під час укладання договору про надання послуг, сторони узгоджують графік їх надання виходячи з потреби споживача, норм надання та якості послуг. У разі надання одноразової послуги замовлення складається за погодженням сторін згідно з формою, що встановлюється її виконавцем.
З березня місяця і по теперішній час ТОВ «АВАНТІ+» вивозить сміття з приватного сектору міста, однак плати за надані послуги не отримує, оскільки до цього часу між виконавцем та споживачами відсутні договірні відносини.
В зв’язку з наведеним вище, з метою вироблення єдиного механізму надання послуги з поводження з побутовими відходами, просимо Вас в найкоротший термін розглянути (обговорити) дане питання на загальних зборах та надати до ТОВ «АВАНТІ+» свої пропозиції стосовно графіку вивозу побутових відходів та способу надання зазначеної послуги (виходячи з Ваших потреб), норм і якості послуги, а також інших питань.
На разі змушені з 15.06.2019 року тимчасово припинити вивіз побутових відходів з приватного сектору, до вирішення питання по суті.
Завжди готові до конструктивного діалогу та чекаємо на Ваші пропозиції.

Контакти ТОВ «АВАНТІ+»:
Телефон +380505291213.
Диспетчерська/аварійна служба, тел. +380966377377.
Адреса електронної пошти: avanti-plus@ukr.net.

Заздалегідь вдячні Вам за розуміння.
З повагою Адміністрація ТОВ «АВАНТІ+».