Містяни обурюються встановленню чергової тимчасової споруди у центрі міста

У неділю зранку, 2 червня, у центрі міста на зеленому газоні з’явився каркас майбутньої тимчасової споруди. Згідно із затвердженою у 2017 році  Новодністровською міською радою схемою у місті відведено 51 місце під тимчасові споруди. Окрім вже встановлених ТС, вони заплановані ще біля лікарні, навпроти садочка «Ромашка», на Алеї Слави, іще один між будинками  №№2 і 3 м-ну «Діброва», три місця на початку центральної алеї (торець буд. 20 «Д»), за 22 «С» (навпроти будинку 1 «Л») – 8 місць для тимчасових споруд, одне місце за 23 «С».

За останніх півтори року у Новодністровську з’явилося більше 10 тимчасових споруд. Частина з них так би мовити більш-менш вписалася в міський ландшафт, їхні власники зробили благоустрій на прилеглих територіях, там надаються необхідні послуги та продаються затребувані товари. Але є й такі, які містяни називають «корівниками», «коробками», «гаражами» і які відверто паплюжать зовнішній вигляд міста.

Хвилю обурення містян, зокрема і в мережі інтернет, підняв початок роботи над черговою тимчасовою спорудою на газоні нижче супермаркета «Норма». Висвітлила це питання на своїй сторінці у Facebook депутат Новодністровської міської ради Наталя Цимбалюк, яка також проінформувала про перебіг подій навколо нової ТС:

«Вчора [2 червня] я запросила до міської ради депутатів, щоб з’ясувати [ім’я] власника уже всім відомої споруди, яку почали в святу неділю будувати. Кілька депутатів прийшло, решта, мабуть, з поважних причин не змогли. Навіть ті , які в свій час підтримали рішення про затвердження схеми розміщення ТС в м. Новодністровськ , погодились з тим, що споруда на зеленому газоні нижче “Норми” абсолютно там зайва та не вписується! Запропонувати ПП Дашкевич інше місце для встановлення ТС. Плануємо скликати позачергову сесію, щоб внести зміни у план-схему, зупинити будівництво цієї споруди і заборонити видачу паспортів прив’язки всім решта. Далі все залежить від всіх депутатів» – йдеться у дописі.