Омолоджені кілька років тому тополі знову несуть небезпеку

Візитна картка Новодністровська – тополина алея – знову несе загрозу мешканцям міста. Особливо ця проблема загострилася цієї весни, коли пориви вітру та буревії значно почастішали.  

Управляюча компанія м. Новодністровськ ТОВ «Аванті+» не займається утриманням високорослих дерев, адже фінансування проведення робіт з видалення небезпечних сухих дерев по місту та визначення виконавця таких робіт відноситься до повноважень Новодністровської міської ради. Але оскільки на адресу товариства надходять скарги на своїй офіційній сторінці у Facebook  надали роз’яснення щодо цієї ситуації:


ІНФОРМАЦІЯ СТОСОВНО ПОВАЛЕНИХ СУХИХ ДЕРЕВ ПО МІСТУ

В травні поточного року, через вкрай несприятливі погодні умови почастішали випадки повалення та облому гілок на тополях, що в свою чергу вказує на небезпеку в подальшому утримані високорослих тополь по місту.З цього приводу на адресу ТОВ «АВАНТІ+» лунають скарги та звинувачення в бездіяльності.
У зв’язку із цим, мусимо втрутитись та спростувати неправдиву інформацію.НАГОЛОШУЄМО на тому, що утримання дерев по місту наразі не входить до послуг, які надає ТОВ «АВАНТІ+».

Фінансування проведення робіт по видаленню небезпечних сухих дерев по місту та визначення виконавця таких робіт відноситься до компетенції Новодністровської міської ради.

За нашими даними, в 2013 році по місту проводилась процедура омолодження тополь, а саме вкорочення стовбура до семи метрової висоти. Через особливість тополі, молоді пагони за 6 років досягли висоти 5-ти поверхових будинків та можуть призвести до травмування людей чи пошкодження об’єктів, які знаходяться поруч.

Маючи на меті убезпечити жителів міста Новодністровськ від нещасних випадків травмування внаслідок повалення сухих небезпечних дерев, 3 червня 2019 року товариство повторно звернулось до Новодністровської міської ради з листом, в якому описало цю проблему.

Разом з ВАМИ очікуємо на вирішення озвученої проблеми в найкоротші терміни.

УПРАВЛЯЮЧА КОМПАНІЯ МІСТА НОВОДНІСТРОВСЬК
Адреса: м. Новодністровськ, 19 квартал, буд. 20 А. 
Графік роботи: понеділок – п’ятниця 8.30 – 17.30 год.
Вихідні дні: субота, неділя.
Контактний телефон: +380505291213. 
Адреса електронної пошти: 
avanti-plus@ukr.net
Диспетчерська/аварійна служба, тел. +380966377377 (цілодобово).