У Новодністровську виявлено 70 непрацюючих вуличних ліхтарів. «Аванті+» пропонує міській раді замінити їх на енергозберігаючі

З 1 березня обслуговуванням багатоповерхового житлового фонду міста займається управляюча компанія ТОВ «Аванті+», у тому числі товариством надається  послуга з технічного обслуговування систем вуличного освітлення. Оскільки у нічний час  у місцях загального користування немає повноцінного освітлення «Аванті+»  звернулося до міського голови з пропозицією замінити 70 непрацюючих світильників на енергоефективні.

Про це йдеться на офіційній сторінці управляючої компанії м. Новодністровськ у Facebook:

ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ВУЛИЧНОГО ОСВІТЛЕННЯ

У зв’язку із неодноразовими зверненнями до ТОВ “АВАНТІ +” жителів міста Новодністровськ щодо відсутності належного освітлення міста в темний час доби, доводимо до вашого відома наступну інформацію.
Наразі в місті виявлено 70 непрацюючих світильників вуличного освітлення. 
Про цю проблему товариство вже кілька разів інформувало Новодністровську міську раду, оскільки нами надається “Послуга з технічного обслуговування систем вуличного освітлення”, а фінансування здійснюється з місцевого бюджету.
3 червня 2019 року до Новодністровської міської ради на і’мя міського голови Болдашева А. І. надіслано листа з описом цієї проблеми та пропозиціями  щодо її вирішення. Нами пропонується провести заміну непрацюючих ламп та світильників на енергоефективні світлодіодні. Проведення таких заходів з модернізації дасть суттєву економію коштів, що виділяються з місцевого бюджету на освітлення місць загального користування.
Сподіваємося що це питання буде вирішенно найближчим часом.
Заздалегідь вдячні за розуміння та співпрацю.