Вихованці Новодністровської музичної школи здобули призові місця на Міжнародному конкурсі «Подільський водограй»

Вже сьомий рік поспіль  Вінниця  гостинно зустрічає  учасників дивовижного свята музики – чудового музичного форуму, на якому учні дитячих мистецьких шкіл та студенти музичних училищ, коледжів та академій  мають можливість позмагатися у майстерності і випробувати свої сили, демонструючи аудиторії цікаві музичні твори класичних та сучасних композиторів.

Таке  яскраве музичне змагання є одним із найважливіших на шляху професійного зростання. Конкурс «Подільський водограй» дає можливість молодим артистам розкрити свої здібності та продемонструвати музичні вміння та навички. Участь, а особливо перемога у музичному змаганні – це один з вагомих кроків до успішного творчого майбутнього.

Отже, вже вдруге обдаровані учні Новодністровської музичної школи відвідують   Міжнародний конкурс молодих виконавців «Подільський водограй» на Вінниччині у педагогічному університеті ім. Михайла Коцюбинського. В цих творчих перегонах в номінації «струнно-смичкові інструменти» юна, тендітна Кіра Продан, учениця старшого викладача Людмили Костянтинівни Димитрюк зі своїм концертмейстером Портьє Наталею Єгорівною спромоглася вибороти ІV-ту премію в молодшій категорії. А Мотін Андрій, вихованець Дроган Альони Ігорівни,  мав сміливість позмагатися  у виконавській майстерності в номінації «гітара» та достойно представив нашу школу на міжнародному рівні,  отримавши «Подяку за участь».

Вітаємо Вас і бажаємо  творчих злетів, невичерпного натхнення та гарного настрою. Нехай прекрасна музика об’єднує творчі  серця, дарує тепло і надихає на нові здобутки та перемоги!!!