До Всеукраїнського тижня права працівники поліції та соціальних служб Новодністровська провели виховні бесіди з учнями шкіл

В рамках заходів, які проходять по всій Україні, а саме до Всеукраїнського тижня права, працівником ювенальної превенції Новодністровського відділення поліції Дерен І.О., спільно із директором центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новодністровської міської ради Балацькою М.Л. та головним спеціалістом відділу «Новодністровського бюро правової допомоги» Петращук О.В., було проведено зустріч з учнями Новодністровської ЗОШ ІІ-ІІІ ступенів, де розповідалось про те, що “дитячі пустощі” можуть набути зовсім іншого забарвлення і кваліфікації в правовому полі. З метою ефективного правового виховання, працівники поліції та соціальних служб, постійно проводять роботу з профілактики дитячої злочинності. Дані заходи направлені на подолання негативних явищ у дитячому середовищі.Окрім цього, для дітей було проведено профілактичну бесіду про наслідки вчинення злочинів та правопорушень, зокрема крадіжок, які досить часто трапляються у школах.
Окремо працівник поліції та представники соціальних служб зупинилися на особистій безпеці дітей як повсякденно, так і під час зимових канікул. Також було надано поради як не стати жертвою кримінального правопорушення та як діяти, коли правопорушення вже сталося. Наводились реальні приклади зі своєї службової практики, та з вдячністю надавались відповіді на поставлені запитання.