Сокирянські Рятувальники провели рейд у житловому секторі

Із настанням осінньо-зимового періоду збільшується кількість пожеж, причиною виникнення яких є необережна експлуатація та неправильна установка пічного опалення. Від початку року у Чернівецькій області на пожежах,  загинуло 29 людей.

Загалом з початку року внаслідок порушення правил пожежної безпеки при облаштуванні та експлуатації печей виникло більше 80 пожеж. Сокирянські рятувальники Управління ДСНС України у Чернівецькій області провели рейд у житловому секторі 10 грудня та звертаються до населення бути пильними та обережними при використанні пічного опалення. Завжди зачиняйте дверцята топки печі, коли там горить вогонь, не розміщуйте поряд з пічкою легкозаймисті матеріали та речовини.

Не дозволяйте розпалювати вогонь у печі дітям та не використовуйте пічки для сушіння одежі чи інших речей. Пам’ятайте про небезпеку використання «саморобних» обігрівачів, розведення вогню у печах з тріщинами та несправними димарями. Подбайте про безпеку користування пічним опаленням, щоб не допустити трагедії.

Начальник Сокирянського РС

УДСНС України у Чернівецькій області

Майор служби цивільного захисту С.М. Селезньов