У Новодністровську затвердили переможця конкурсу на управителя багатоквартирних житлових будинків -ТОВ «Аванті +»

На виконання вимог Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирних житлових будинках», Закону України «Про житлово-комунальні послуги» Рішенням виконавчого комітету Новодністровської міської ради № 127/12 від 17  жовтня 2018, оголошено конкурс на управителя багатоквартирних житлових будинків, в яких не створено ОСББ та співвласники не визначилися з формою управління будинком.

Участь  у конкурсі взяло 4 компанії,однією з яких була КП «Новодністровський Житловик», 2 компанії -конкурсанти були з міста Чернівці та ТОВ «Аванті +» з міста Новодністровськ (яка у підсумку і стала переможцем). Комісія була створена із депутатів Новодністровської міської ради, членів виконавчого комітету та відповідних спеціалістів.У день оголошення переможця конкурсу начальник КП «Новодністровський Житловик» Анатолій Білоткач зустрівся з колективом аби роз’яснити подальші кроки,які він планує прийняти.

Уже цього тижня на засіданні виконавчого комітету затвердили переможця управителя багатоквартирних житлових будинків ТОВ «Аванті +». Як проходило прийняття даного рішення дивіться у відеосюжеті