У Новодністровську говорили про формування соціально адаптованої, гармонійно розвиненої особистості

29 листопада на базі Новодністровської ЗОШ ІІ-ІІІ ступенів пройшов міський проблемний постійно діючий семінар для заступників директорів з виховної роботи, педагогів-організаторів та класних керівників навчальних закладів нашого міста. Темою семінару було «Створення сучасної моделі організації виховного процесу з метою формування соціально адаптованої, гармонійно розвиненої особистості».

Відкриття семінару розпочалося із презентації  Новодністровської ЗОШ ІІ-ІІІ ступенів. Обговорили пріоритетне завдання сучасної освіти – створення умов для успішного формування всебічного розвитку особистості школяра. ЗДНВР Наталя Квятковська більш детальніше розкрила тему виховної системи школи,як оптимального простору життєтворчості особистості, виховання людини майбутнього.

Практичний психолог та соціальний педагог Вікторія Пікалюк разом із педагогом – організатором Юлією Борейко розповідали,як проектна діяльність впливає на особистість учнів. Вже після теоретичної частини семінару всі разом вирушили на заняття – тренінг «Майбутнє України – за свідомими патріотами», яке підготували Наталя Шиманська зі своїми учнями 9-А класу.

Захід не залишив байдужим жодного гостя. Далі учасники семінару мали можливість поринути в домашню атмосферу 6-А та 6-Б класів. Де класні керівники Іванна Ільніцька та Оксана Гуйван, спільно із батьками та дітьми провели родинний виховний захід «Будуємо майбутнє». Тут було справжнє свято вареника. З танцями, піснями та смакуванням вареничків у сметані .Справжній музичний політ очікував на майстер-класі «Аранжування в музиці»,який вміло та творчо провела вчитель музичного мистецтва, керівник гуртків художньо-естетичного циклу Наталія Власюк разом із учнями 7-В класу.

Найемоційнішим для присутніх став відкритий виховний захід «Моральні виклики сучасного світу». ЗДНВР Наталя Квятковська та педагог – організатор Юлія Борейко говорили про важливі цінності сьогодення. Найбільше вразив театр тіней який підготували учні старших класів. По закінченню Наталя Миколаївна підсумувала вислів мудреців «Не потрібно боятися духовності в школі,а  потрібно боятися її відсутності». Наприкінці семінару учасники з великим захватом ділилися своїми враженнями та раділи за своїх колег та їх вихованців.