Рибоохоронний патруль проінспектував буковинські ринки

Днями Чернівецьким рибоохоронним патрулем було інспектовано ринки області. Зокрема, у зв’язку з повідомленнями громадян на гарячу лінію проведено перевірки документів продажу водних біоресурсів ринків м. Чернівці, смт Кельменці, м. Новоселиця та с. Романківці, Сокирянського району.
В ході перевірки виявлено два порушення реалізації водних біоресурсів без належних документів. Так, 24 жовтня у м. Чернівці рибоохоронні патрульні зупинили незаконний збут окуня та плітки загальною вагою 2,5 кг.
Ще одне порушення зафіксовано 25 жовтня на господарському ринку с.м.т. Кельменці. У громадянки, яка здійснювала продаж риби, були відсутні документи, які підтверджували законність придбання риби та сертифікат якості. Вилучено рибу – лящ, загальною вагою 3 кг.
На зазначених вище продавців складено адміністративні протоколи за ч. 1 ст. 88-1 КУпАП.
Нагадуємо, що порушення порядку придбання, збуту чи розповсюдження об’єктів тваринного або рослинного світу – тягне за собою накладення штрафу від тридцяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією об’єктів тваринного або рослинного світу чи без такої.
Порушення порядку придбання, збуту чи розповсюдження об’єктів тваринного або рослинного світу, вчинені щодо об’єктів тваринного або рослинного світу, які перебували в межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду, занесених до Червоної книги України, або які охороняються відповідно до міжнародних договорів України, – тягнуть за собою накладення штрафу від ста до двохсот п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією об’єктів тваринного або рослинного світу.
Чернівецький рибоохоронний патруль закликає громадян бути відповідальними та дотримуватись природоохоронного законодавства України. Якщо Ви помітили порушення – прохання терміново повідомляти за номером цілодобової телефонної «гарячої» лінії відомства: 066-067-38-69 або на всеукраїнську безкоштовну «гарячу» лінію: 0-800-50-52-50.