Ломачинецька школа від початку війни на Сході сплела понад гектар маскувальних сіток

В селі Ломачинці діє, якщо можна так назвати, пришкільний волонтерський пункт плетіння маскувальних сіток. Небайдужі працівники школи, вчителі та учні вже декілька років поспіль плетуть маскувальні сітки.

У вільний від уроків час Ломачинецький колектив педагогів та учнів щодня займаються плетінням сіток, вкладаючи в цю справу свою любов та віру у перемогу наших Захисників. Все це відбувається під чітким керівництвом досвідченого волонтера,заступника Ломачинецької ЗОШ I-III ступенів – Валерія Самуся.

Потреба армії в такій захисній сітці на сьогоднішній день все ще велика. І тому  прохання усіх небайдужих та самовідданих людей: долучитись до цієї благородної справи, якщо не плетінням сіток, то хоча б матеріалом. На одну сітку потрібно близько 25 000 стрічок приблизними розмірами 3х15 см. При цьому, до тканини є ряд вимог: це повинна бути легка тканина, що не плавиться (бавовна, трикотаж). Можливо, саме ці сітки врятують життя українських солдатів на передовій. В свою чергу Валерій Пантелеймонович виражає щиру подяку усім, хто допомагає в плетінні сітки.

Тож потреба в сітках актуалізується практично після кожного серйозного обстрілу наших позицій з боку бойовиків. Так само нових маскувальних сіток потребують нові позиції ЗСУ, які виникають внаслідок «повзучого наступу» і звільнення нових сотень метрів української землі на Донбасі.

По всій Україні і досі працюють волонтерські групи з плетіння маскувальних сіток, і практично усі групи наразі зазнають проблем – замовлень з передової багато, українська техніка і просто бліндажі та траншеї шикуються в чергу, а робочих рук для плетіння бракує. І черга рухається повільно, а обстріли відбуваються щодня. Тож висловлюємо щиру подяку  Ломачинецькій ЗОШ I-III ступенів за вашу самовідданість у спільній та великій  справі, яку ви творите разом.