Новодністровські гімназисти розпочали підготовку до ЗНО з англійської мови з нових підручників Get 200

Вчителі з англійської мови Новодністровської гімназії разом з волонтером Корпусу миру із Вірджинії – Чаком Зедом, який вже другий рік поспіль викладає англійську у гімназії, забезпечили підручниками Get 200 учнів 10 класів.

Get 200! – найкоротший шлях до найвищого балу на ЗНО!
Інноваційний підручник з англійської мови для учнів 10-11 класів всіх типів навчальних закладів,який повністю відповідає вимогам державних програм з англійської мови та ідеально підходить для підготовки до ЗНО та ДПА. Завдання у підручнику двох рівнів складності (базовий та поглиблений), що забезпечує диференційований підхід до учнів з різними можливостями. Кожна частина містить понад 100 тренувальних вправ у форматі ЗНО. Кожен розділ підручника містить до 25 вправ на розвиток лексико-граматичних навичок.
Всі завдання рубрики “Exam task” повністю відповідають формату українських випускних іспитів з англійської мови (ЗНО та ДПА). Підручник забезпечує покрокове навчання чотирьом видам мовленнєвої діяльності та екзаменаційним стратегіям, містить тексти для читання різноманітних жанрів, що відповідає вимогам програми ЗНО, а також, у розділі “Writing Bank”, зразки написання листів, есе, статей. Кожна частина містить розділ, присвячений Україні та українським реаліям, а також матеріали для уроків з країнознавства англомовних країн у розділах “CULTURE”.

Наразі відбувається збір коштів для другої частини підручників – учнів 11 класів. Це вдалося зробити за допомогою проекту ,в якому взяли участь гімназисти. 75 % фінансування надається з урядового агентства США Корпусу миру,і 25 % з бюджету Новодністровської міської ради. Цей проект спрямований на покращення уроків англійської для 240 гімназистів у нашому містечку. Хоча цей проект буде корисним для всіх гімназистів, які відвідують школу, він зосереджений переважно на потребах найближчих випускників і має на меті надати їм навички, які їм знадобляться при вступу в доросле життя. Підручники будуть належати шкільній бібліотеці та використовуватимуться у 10-11 класах.

Проте,як виникла ідея проекту розповідає містер Чак. Також він говорить,що продовжив своє перебування у Новодністровську до кінця навчального року,не дивлячись на те,що його контракт закінчився два тижні тому. Щоправда каже,що сумує за американською їжею.

Учні Новодністровської гімназії дуже подобаються уроки харизматичного та нетипового для нас вчителя – містера Чака. Подобається саме те, як він їх проводить.

А вчитель англійської мови Оксана Білоконь додає, що завдяки таким волонтерам учні швидше засвоюють знання.

Тож новодністровські гімназисти уже розпочали підготовку до ЗНО з нових підручників Get 200.