Браконьєри наловили риби на майже 190 тисяч гривень

Працівниками Чернівецького рибоохоронного патруля спільно з працівниками Сокирянського РВ Національної поліції України в Чернівецькій області при здійсненні рибоохоронних заходів на ставку в урочищі «Ратушанське» в адміністративних межах с. Олексіївка, Сокирянського району, Чернівецької області затримано порушника, який здійснював лов водних живих ресурсів шляхом спускання води з рибогосподарської водойми за допомогою гідроспоруди та за допомогою ручних підйомних сіток – у кількості 3 шт.
Громадянин незаконно виловив 32 кг водних біоресурсів, а саме: верховодка звичайна – 10800 екз., окунь –17 екз., карась –7 екз., білий амур –14 екз., щука –2 екз. Наніс збитки рибному господарству України на суму 188 258 гривень.
Своїми діями громадянин порушив ст. 63 Закону України «Про тваринний світ», п.3.15 «Правил любительського та спортивного рибальства», відповідальність за яке передбачено ч.4 ст.85 КУпАП.
Вилучену рибу та заборонені знаряддя лову було передано на зберігання в Сокирянський РВ Національної поліції України в Чернівецькій області. Матеріали також передані для відкриття кримінального провадження.

Чернівецький рибоохоронний патруль закликає не бути байдужими до рибних запасів, дотримуватись встановлених правил рибальства, а у випадку, якщо ви помітили незаконний вилов риби та раків або порушення правил збуту біоресурсів, прохання терміново повідомляти на «гарячу» лінію Чернівецького рибоохоронного патруля: 066-067-38-69 або «гарячу» лінію Держрибагентства: 0-800-50-52-50.