Команда новодністровських школярів “Гарячі Серця” повернулися зі стажування у Польщі

Ще минулого року Новодністровська команда «Гарячі серця» ЗНЗ ІІ–ІІІ ступенів, яка виборола навесні 2017 перше місце у обласному етапі, вирушила до столиці на конкурс «Відкривай Україну» всеукраїнський етап та здобула  там беззаперечну перемогу!

«Відкривай Україну» – це освітній проект, який навчає підлітків із малих міст змінювати свої школи, міста та всю Україну. 13 тисяч школярів за півроку втілили понад 300 чудових проектів по всій країні та запустили зміни, на які не наважувались дорослі.

Після перемоги на всеукраїнському етапі наші школярі отримали можливість вирушити на стажування до Європи! І ось під час цьогорічних осінніх канікул вони разом вчителькою-ментором Вікторією Пікалюк поїхали на стажування у Польщу. Навчання проходило у форматі «культурного діалогу» де був обмін досвідами, розповідь про свою діяльність (з обох сторін), а також консультації по проектах, якими займається команда.

Спочатку команда дізналася трохи про організацію, до якої вони завітали, чим вони займаються, який у них досвід. Далі – розповіли про свої ідеї та проекти, які реалізували в рамках «Відкривай Україну» і не тільки. Вони розповіли про особливості свого міста та про мотивацію займатися саме проектами в галузі урбаністики. Школярі разом із вчителькою та усією командою супроводу змогли ще трішки побути в столиці Польщі та зробити фінальні фото. Щодня на команду «Гарячі серця» чекали нові організації, нові навчання та зустрічі. «Гарячі серця» – команда активних учнів Новодністровської ЗОШ ІІ-ІІІ ст. пройшла увесь шлях у Всеукраїнському проекті «Відкривай Україну» – від реєстрації до реалізації кількох ідей покращення власного міста, зокрема «Алеї закоханих» біля свого навчального закладу.

Стомлені та щасливі учасники команди «Гарячі серця» повернулися додому із гарними враженнями.

Вітаємо наших школярів – ви гордість не тільки нашого міста та області, а й усієї України!