Освітяни Новодністровська привітали працівників культури з професійним святом

9 листопада в Новодністровську відбулися урочистості з нагоди відзначення Всеукраїнського Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва. Започаткована традиція, коли культура вітає освітян з професійним святом, а освіта у відповідь вітає культуру у нашому місті, продовжується.

Заступник міського голови  Олександр Гінгуляк привітав працівників культури та майстрів народного мистецтва з професійним святом. Він зазначив, що сьогодні галузь культури Новодністровська розвивається і збагачується. А ще низка  привітань надійшла працівникам від начальника відділу гуманітарної політики  Людмили Пастушок, голів профспілок гідроелектростанцій – Георгія Карпа, Марії Омельчишиної та Людмили Маниляк. З  побажаннями натхнення, душевного тепла та особистого щастя, нових мистецьких перемог та успішної реалізації творчих ініціатив. Кращих працівників культури та майстрів народного мистецтва міста відзначили грамотами та подяками.

Гарним та приємним подарунком для працівників культури став святковий концерт за участі освітян міста та учнів шкіл Новодністровська.