Відбулось обговорення питань функціонування ЦНАПу Новодністровської громади

Шостого листопада відбулась робоча поїздка до Новодністровської громади з питань функціонування Центру надання адміністративних послуг. Як об’єднана громада Новодністровськ є кандидатом для отримання підтримки від Програми «U-LEAD з Європою» у сфері покращення якості надання адмінпослуг. Представники Чернівецького Центру розвитку місцевого самоврядування, Чернівецької ОДА та Програми U-LEAD обговорили участь в конкурсі та виконання необхідних для цього умов з керівництвом ОТГ.

Громада подала заявку на 3 робочих місця, однак після візиту є перспектива отримати обладнання та меблі від програми для 8-10 робочих місць. Директор ЦРМС Тетяна Татарчук зазначає, що планується обладнати віддалене робоче місце в селі Ломачинці у відповідному старостинському окрузі, щоб послуги були ближчі, доступніші та якісніші для громадян. З цієї метою Програма також допоможе з навчанням відповідальних за надання послуг фахівців.

Наразі приміщення під майбутній ЦНАП знайдено, відповідні рекомендації від представників Програми «U-LEAD з Європою» щодо його обладнання надано. Позитивно, що Новодністровська ОТГ погодилась на розробку дизайн-проекту Центру, який дозволить створити його в уніфікованій формі, максимально враховуючи вимоги щодо освітлення, кольорової гами, оформлення простору в таких об’єктах. Будуть враховані потреби по інклюзії, зручності для всіх вікових груп населення. Обов’язковим з точки зору Програми є передбачення місця для очікування, простора зона прийому громадян у форматі відкритого простору, дитячий куточок, внутрішні зручності.