Чому і навіщо поставили під охорону Ломачинецьку сільську раду?

Про бурхливі події, які розгортаються у   селі Ломачинці, щедро майоріє стрічка  в соціальній мережі Фейсбук, а також на обласному телеканалі ТВА та районих ЗМІ. Як лише не подають інформацію, вигідну тому чи іншому керівництву ЗМІ. А дійшло вже до того, що й до сьогодні спокою в селі не має. Подекуди навіть сім’ї пересварилися між собою. Сьогодні сільські активісти завітали до студії місцевого телеканалу міста Новодністровськ з інформацією, що біля будівлі Ломачинецької сільської ради встановлено охорону. Вони самостійно намагалися запитати у  чоловіків,що знаходяться біля будівлі,хто вони такі із чиєї вказівки там знаходяться. Разом з активістами села Ломачинці до студії завітали й активісти міста Новодністровськ. Виявляється, охорона встановлена із вказівки Новодністровської міської ради на прохання виконуючої обов’язки голови сільської ради Наталії Петрик.

Виходячи з вище сказаного, жителі села не проти Новодністровська, і не проти об’єднання з містом (лише прагнуть, щоб це було відкрито і без фальсифікацій). Вони проти нинішньої місцевої влади. Люди схвильовані тим, що після так званого дооб’єднання, землями їхнього села буде розпоряджатися діючий міський голова Анатолій Болдашев, до якого немає довіри. Не довіряють вони і колишній сільській голові, а нині виконуючій обов’язки старости Наталії Петрик.

Свій коментар стосовно охорони біля будівлі  Ломачинецької сільської ради надав і заступник міського голови Олександр Гінгуляк. Олександр Миколайович стверджує, що по-іншому Новодністровська міська рада не могла відреагувати, адже Петрик Наталії Михайлівні надходили погрози.

Тому було вирішено укласти договір з Чернівецькою фірмою ТОВ «Інвест Альянс» щодо охорони даного об’єкту, а саме будівлі Ломачинецької сільської ради, так зазначено у договорі який ввійшов в дію з 29 жовтня і триватиме до 31 грудня 2018 року. І запевняє, що та сума, яка обурила людей, а це в підрахунку 112 тисяч 320 гривень (враховано погодинна оплата за цей термін, в договорі вказано сума однієї години роботи – 78 гривень) не має підтвердження. Адже якщо все буде спокійно, то вже з понеділка охорони там не буде. І вони будуть викликатися лише по потребі. А кошти будуть перераховані  по акту фактично виконаних робіт.

Хочеться сподіватися, що вже незабаром ситуація в селі Ломачинці та в Новодністровській ОТГ вирішиться, і ми всі разом зможемо розвивати свій край та нашу Україну. Не зважаючи на те, що хтось проживає в селі, хтось в місті, ми всі залишаємось українцями. І лише в єдності наша сила.