Дитсадок “Теремок” урочисто відсвяткував свій ювілей

З ювілейної дати Дня народження міста Новодністровськ (в цьому році йому виповнилося 45 років) замережили ювілеї по освітніх закладах нашого міста.

Нещодавно свої перші ювілейні 40 років відсвяткував ЗДО «Ромашка», а вже на днях своє 35-річчя урочисто зустрічав дитячий садочок «Теремок».

Найкращими словами привітань поспішили огорнути садочок всі його «близькі сусіди». Та найпершою привітала свій заклад завідуюча “Теремка” Ірина Полякова, яка подякувала всім працівникам за сумлінну працю та вручила почесні грамоти.

До вітань приєдналися завідуючі ЗДО «Радість» та Ромашка» Людмила Дроздова і Ганна Синявська. Теплі побажання прозвучали і від колишньої завідуючої ЗДО «Теремок» Юлії Болокан.

Директори ЗОШ І ступеня та Новодністровської гімназії Алла Сливака і Лариса Козак приєдналися зі своїми привітаннями до дружньої освітньої родини.

Методист відділу гуманітарної політики і перша вихователька “Теремка” Тамара Іванова поринула у спогади та нагадала всім присутнім, що ведуча на ювілеї садочка Наталія Власюк була однією із перших вихованок дитячого садка.

Начальник відділу гуманітарної політики Людмила Пастушок також побажала своїм колегам успіхів у роботі та подякувала за неоціненний вклад у розвиток дошкільної освіти міста.

Начальник відділу культури Альона Присакар і директор музичної школи Портьє Наталія долучилися до низки щирих вітань на адресу дитячого садка. Директор Дністровської ГЕС В’ячеслав Клим також привітав дружню родину “Теремка”. Батьківський комітет висловив свої слова вдячності колективу дитячого садочка, а вихованці усіх освітніх закладів дарували присутнім гостям музичні подарунки.