Відбулося засідання виконавчого комітету Новодністровської міської ради

Минулого тижня відбулося дев’яте засідання виконавчого комітету Новодністровської міської ради. На розгляд виконкому було винесено ряд важливих рішень. Та засідання розпочалося із питання, яке цікавить не лише члена виконкому Ігоря Рачинського, а й більшість мешканців міста. Питання про сплату податків ПДФО філії Дністровської ГАЕС, про нарахування премій працівникам Новодністровської міської ради та дотримання умов положення, використання відпусток міським головою. Чіткої відповіді, як зазвичай, так і не прозвучало.

Не менш обговорюваним стало питання порушене начальником Новодністровського відділення Сокирянської ОДПІ Аллою Заришняк про заходи з виявлення нелегальної робочої сили та порушення трудового законодавства у місті Новодністровськ. Алла Миколаївна повідомляє, що у Новодністровську 479 підприємців, з яких 227 не працюють. Це становить 47 %, які взагалі стоять на обліку. Критична ситуація з порушеннями в м’ясному павільйоні, де з 16 торговців зареєстрований лише один. А все це втрата у місцевому бюджеті. Тому Алла Миколаївна звернулася до місцевої влади, аби ті посприяли у вирішенні даної проблеми. Міський голова відразу ж поручив своєму заступникові Олександру Гінгуляку підготувати розпорядження щодо тижневих суботніх перевірок на місцевому ринку.

Щоправда міський голова не пропустив можливості задовольнити свої амбіційні інтереси. Та задіти провокаційними питаннями про сплату податків членом виконкому, головою ГО “Народна сила” місцевим волонтером Миколою Данилюком, що жодного відношення до даного питання не мало.

Тож погодившись, що така проблема в місті існує, влада та керівники відповідних органів проводитимуть щотижневі перевірки до того часу, поки не вдасться максимально витіснити нелегальну працю робочої сили,тим самим збільшити наповнюваність бюджету.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *