Новодністровці отримали змогу змінити своє місто уже сьогодні. Що таке громадський бюджет або бюджет участі?

Що таке Громадський бюджет або бюджет участі?
Громадський бюджет – це частина бюджету міста Новодністровськ, з якого здійснюється фінансування заходів, виконання робіт та надання послуг, визначених безпосередньо членами територіальної громади та оформлених відповідно проектних пропозицій, які стали переможцями конкурсу.

Хто може бути автором проекту?
Автор – член територіальної громади міста Новодністровськ, віком від 16 років, який в порядку визначеному цим Положенням підготував та подав проект для фінансування з громадського бюджету, є громадянином України та зареєстрований і проживає на території міста Новодністровськ.

Що таке проект, великі і малі проекти? Чим вони відрізняються?
Проект – оформлена згідно з вимогами даного Положення пропозиція, реалізація якої може відбуватися за рахунок коштів громадського бюджету міста Новодністровськ та інших джерел фінансування. Всі проекти класифікуються за трьома категоріями: малі, великі та соціальні проекти.
Малі проекти – це проекти, загальна вартість реалізації яких становить до 50 000,00 гривень. Великі проекти – це проекти, загальна вартість реалізації яких становить від 100 000,00 до 200 000,00 гривень.

Коли можна подавати проекти? ВАЖЛИВО! Проекти до громадського бюджету міста Новодністровськ можна подавати з 01 липня 2018 року протягом 60 календарних днів, а саме до 1 вересня 2018 року.

Яким чином можна голосувати? Голосування за проекти для реалізації за рахунок коштів громадського бюджету міста Новодністровськ здійснюється у Центрі надання адміністративних послуг міста Новодністровськ  шляхом заповнення друкованої версії анкети.

Хто може проголосувати? Всі члени територіальної громади, які досягли 16-річного віку, є громадянами України та зареєстровані у м. Ногводністровськ.

Щоб детальніше ознайомити новодністровців з програмою громадського бюджету, ми зустрілися з спеціалістом відділу інвестицій та енергоефективності Ігорем Нажигою. Тож уже з 1 липня до 1 вересня кожен мешканець міста стати учасником громадського бюджету та зробити наше місто кращим.

За детальною інформацією звертайтеся  у відділ інвестицій та енергоефективності  Новодністровської міської ради.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *