У Новодністровську на базі відпочинку отримали роботу шестеро безробітних

База відпочинку «Вілія» знаходиться на березі річки Дністер, в місцевості, де зустрічаються три області: Чернівецька, Хмельницька та Вінницька. Сюди приїздять багато туристів та відпочивальників. Цього року двоє безробітних за професією пройшли тут стажування на робочому місці з подальшим працевлаштуванням, а шестеро вже отримали постійне місце роботи.

Провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Новодністровської міської філії Чернівецького обласного центру зайнятості Надія Гарбар побувала на базі відпочинку, аби з’ясувати скільки часу, в яких умовах працюють тут фахівці, котрі пройшли професійне навчання за направленням служби зайнятості, яка у них заробітна плата.

Власником бази відпочинку є приватний підприємець Мирослав Філіпець. Він зумів організувати комфортний, різноманітний, безпечний відпочинок та високий рівень обслуговування клієнтів. Новодністровська міська філія Чернівецького обласного центру зайнятості активно співпрацює з цим роботодавцем. Щороку тут проходять стажування на робочих місцях, а потім працевлаштовуються безробітні, які перебувають на обліку в службі зайнятості. Зокрема це – кухарі, бармени, адміністратори, прибиральники території.

Відрадно, що роботу на цій базі відпочинку можуть знайти жінки, адже саме жіноче безробіття є проблемою міста Новодністровськ.