На сесії Новодністровської міської ради голосували за недовіру міському голові та дооб’єднання в Новодністровську ОТГ

21 червня відбулася чергова сесія Новодністровської міської ради.

Робота сесії розпочалася із формування порядку денного. Додаткові питання озвучила секретар міської ради Наталія Кримняк, також активними були і депутати Новодністровської міської ради, які вносили свої депутатські запити.

Депутат Василь Кордонський переніс свій запит про дострокове припинення повноважень міського голови на слідуючу липневу сесію, пояснюючи це порушеннями у процедурі оприлюднення цього питання. Проте депутат все ж вніс на цю сесію запит про недовіру міському голові  Анатолію Болдашеву, і вимагав розглянути це питання першим в порядку денному.

З цього моменту і розпочалося обурення громадськості, яка була присутня на сесії. Прозвучала велика кількість запитань до Анатолія Івановича від людей, багато реплік, особливо негативних, стосовно його роботи, але жодної відповіді на запитання людям він не надав. Сидів мовчки і весь час теребив листочок паперу в руках, дуже рідко підіймаючи голову.

Намагалася надати відповіді депутат міської ради Олена Скрипник, яка  повсякчас захищає мера, адже знаходиться під прямим керівництвом міського голови, працюючи начальником відділу земельних ресурсів та екології міської ради. Та її відповідь розпочалася з того, що вона перейшла на особистості, згадуючи, хто як отримав квартиру і хто як сплачує податки.

Після цього оголоси перерву на 20 хвилин і вже повернувшись звідти Анатолій Іванович все таки дослухався до громади і поставив депутатський запит Василя Кордонського на розгляд першим. Обговорення продовжувалося досить бурхливо, депутати наголошували на помилки в роботі міського голови. За недовіру (яка цієї каденції оголошується меру Болдашеву уже вдруге) проголосувало 8 депутатів, 7 утрималися і лише 2 були проти.

Попередню каденцію Анатолій Іванович закінчив припиненням повноважень міського голови, про це йому нагадували сьогодні громадяни міста і закликали не ставати на одні і ті ж граблі двічі. Можливо, все-таки він дослухається і зробить певні висновки, адже питання про припинення його повноважень  перенесли на слідуючу липневу сесію.

Після досить інтенсивного обговорення даного питання депутати Новодністровської міської ради прийняли рішення стосовно дооб’єднання навколишніх сіл до Новодністровської ОТГ. Це питання підійняла секретар міської ради Кримняк Наталія, яка свого часу приклала чимало зусиль, щоб переконати мешканців сіл об’єднатися в одну громаду.

Це є доленосним рішенням сьогодні. Після обіду рада повернулася до звичайного графіку роботи сесії і прийняла ряд важливих рішень, які були порушені на засіданні.  Депутати міської ради цього разу засідали до 20.00 вечора через затримку в розгляді певних надто обговорюваних питань.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *