Чи існує вирішення питання по компенсації витрат на пацієнтів з Новодністровська, які лікуються в Сокирянській ЦРЛ?

Минулого тижня, напередодні професійного свята медичних працівників, ми обговорили досить наболілі питання,які існують в Сокирянській районній лікарні та в Новодністровській міській лікарні.

Зустрілися з в.о. головного лікаря Сокирянської ЦРЛ Присакар Тетяною Емануїлівною, яка розповіла про ситуацію, що повторюється з року в рік – про те, що мешканці Новодністровська, які користуються послугами районної лікарні, і компенсація даних витрат мала би бути проплачена з міського бюджету Новодністровська, але ні за минулий рік, ні зараз цього не відбулося.

Листи до міського голови Анатолія Болдашева неодноразово направлялися, але відповідь надходила така, що ніхто нікому нічого не винен. А зараз на листи взагалі не відповідають. Минулого року ця сума складала понад 2 млн. гривень, за останні 6 місяців поточного року понад 600 тисяч гривень.

Вже після розмови з Тетяною Присакар, ми прийшли за коментарем до головного лікаря Новодністровської міської лікарні Тетяни Іванівни Щасливої, яка знає про цю проблему, але запевняє, що така ситуація по всій країні. Адже кошти по медичній субвенції зараз кріпляться за жителем по місцю проживання, а  не там, де він проходить лікування. Про борги вона добре знає, але говорить і про заборгованість Сокирянської ЦРЛ перед Новодністровською міською лікарнею, де неодноразово лікуються жителі сіл Сокирянського району. Також згадала і те, що свого часу на будівництво Сокирянської  ЦРЛ йшли великі соціальні кошти з будівництва Дністровської ГАЕС.

Обговорили ще ряд хвилюючих питань, і на закінчення Тетяна Іванівна привітала своїх колег з професійним святом, побажала берегти своє здоров’я та успіхів у роботі.

Тож чи знайдуть вирішення цих питань найближчим часом, чи залишать все як є, будемо обов’язково спостерігати. Але, як наголосили керівники вище наведених лікувальних закладів, жодній людині не буде відмовлено у наданні медичної допомоги, не дивлячись хто де проживає.

Ми також приєднуємося до вітань з нагоди Дня медичного працівника. Дорогі лікарі!
В цей світлий день ми вітаємо вас з днем медичного працівника і бажаємо всього самого найкращого! Нехай ніколи ваша благородна професія не принесе вам розчарувань і болю! Зі святом вас, шановні медики!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *