Талант плюс харизма Юліана Беженаря славлять місто Новодністровськ по всій країні

Цього тижня до нашої студії завітав сонячний промінчик, щирий і справжній, харизматичний і талановитий хлопчик нашого міста Юліан Беженар.

Ця весна для Юліка стала щедрою на призові місця у всеукраїнських конкурсах. Лише нещодавно ми раділи 2 місцю на конкурсі «Театральні містерії»,який проходив у місті Києві. І вже тепер втішаємося першим місцям в одразу двох номінаціях на всеукраїнському фестивалі дитячих творчих колективів «Діти Сонця».

Тож говорили не лише про конкурси і про те, коли Юлік відчув, що сцена – це його покликання, а й про мрії майбутнього Заслуженого артиста України!

Насправді Юліан особливо відкрита та щира дитина, яка випромінює мега-позитив своєю справжністю. Це можна буде відчути переглянувши з ним інтерв’ю, яке розпочинається зі слів Юліка “Так, я такий” на моє “Ти такий розумашка, справжній і щирий”.

Впевнена, що попереду в житті Юліана  чекає ще багато перемог, приємних сюрпризів долі і здійснення всіх його дитячих мрій. Головне – залишити в своєму серці місце для дива. І ми ще обов’язково почуємо про нього, як про Народного артиста України! І місто Новодністровськ пишатиметься своїм маленьким жителем, який уже сьогодні його прославляє.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *