Новодністровські спортсмени здобули нагороди з веслування на байдарках та каное

У м. Дніпро  з 17 по 23 травня 2018 року пройшов Чемпіонат України серед юніорів та молоді до 23 років з веслування на байдарках та каное. Місто Новодністровськ представляв член збірної міста та Чернівецької області Мельник Микола, кандидат у майстри спорту. В складі збірного екіпажу байдарки-четвірки на дистанції 1000м булаздобута медаль за ІІІ місце, а на дистанції 5 км у байдарці-двійці, також збірному екіпажі – ІVмісце. Серед молоді (19-23 роки) виступали два новодністровці -майстри спорту Бойчук Вадим та Чекамов Євген, які в байдарці- четвірці на дистанції 500м вибороли срібні медалі за ІІ місце, та на дистанції 200м стали бронзовими призерами здобувши ІІІ місце.

26 травня у м. Вінниця проходив Відкритий Чемпіонат Вінницької області серед юнаків та дівчат. Як підготовка до Чемпіонату України серед юнаків та дівчат взяла участь і Новодністровська збірна з веслування на байдарках та каное у складі 15 спортсменів і показала себе на досить високому рівні. У старшій віковій групі Горенчук Роман посів ІІ місце на дист.1000м у К-1(байдарка одиночка)та І місце на дист. 500м у К-2 з Бугою Денисом, який ще взяв І місце на дист. К-1 200м. Рибак Євген та Хаян Михайло вибороли І місце на дист. 200м та ІІ на дист. 500м. А також в К-1 Рибак Є. посів ІІІм.на дист.200м. а Хаян М. на дист. 500. – ІІІм. Порадували і молодші юнаки Коляска Ярослав та Гончарук Данило, які виходили у байдарці-двійці на дист.1000м-стали переможцями -І місце; а на дист. 500м та 200м взяли ІІ місце. Для інших молодших юнаків це були перші виїзні змагання з здобуттям опиту завдяки відділу молоді та спорту НМР. Тренери Осипенко С.К. та Осипенко О.І.

Вітаємо наших спортсменів з вдалим виступом на Чемпіонаті України.