Загальноміські збори по реформуванню ЖКГ вилилися у заклик громади на інші збори – народні збори проти свавілля міського голови та депутатів

15 травня в БК «Молодіжний» відбулися загальноміські збори з питання реформування житлово-комунального господарства міста згідно чинного законодавства.

На зборах була присутня досить невелика кількість людей. Серед них також були присутніми представники міської ради та декілька депутатів. Доповідачем від міської ради виступив заступник міського голови Олександр Гінгуляк, який розповів про зміни,які пропонує нам запровадити державна влада на місцях. Знову підіймалося питання проте,що мешканцям пропонується створювати ОСББ.

Але на сьогодні міська рада не готова передати капітально відремонтовані будинки, та й самі мешканці теж не поспішають робити кроків по створенню ОСББ. Колишній керівник КП «Житловик», депутат Новодністровської міської ради Наталя Цимбалюк зазначила, що не варто нікуди поспішати, і все ж таки схильна до того, щоб КП «Житловик» зробити управляючою компанією, яка і надалі буде надавати послуги мешканцям.

Лариса Штепована, яка раніше працювала у міській раді, була обурена тим, що з сьогоднішніми проблемами, які є у місті місцеві посадовці хочуть виділити кошти на автомобіль для міської ради,телефон,шафу,стільці та іншу техніку. Зазначивши, що це є не на часі, краще скерувати гроші на погашення боргів комунального підприємства.

Хвилююче питання для новодністровців про відсутність вуличного освітлення у місті також підіймалося. Певні мешканці задавали досить різні питання, які їх цікавлять, наприклад хто депутат від їх будинку.

Вже ближче до закінчення зборів в залі вирували досить бурхливі емоції. Не до вподоби людям є і те, що міський голова Анатолій Болдашев дуже часто перебуває у відрядженнях і витрачає на це чималі кошти,а проблеми міста залишаються при цьому невирішеними.

Тож громадський активіст,волонтер нашого міста, член виконавчого комітету Микола Данилюк закликав громаду прийти у вівторок 22 травня на народні збори і поставити крапку у свавіллі міського голови Анатолія Болдашева та депутатського корпусу. Тож громадські збори планується провести на площі перед відділенням пошти.

Як повідомив Микола Іванович, попередньо на збори будуть запрошені і міський голови,депутати та члени виконавчого комітету. Даний захід дасть змогу обговорити всі наболілі питання  для мешканців міста і посадовцям долучитися до діалогу з громадою. Адже сам корінь проблеми полягає саме,у відсутності діалогу місцевої влади з мешканцями міста.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *