Юні новодністровські спортсмени здобувають чергові нагороди

Відбулися перші виїзні змагання з моменту відкриття клубу Smart Sport, заснованого фізкультурно-спортивним клубом «Новодністровськ» та Благодійною організацією «Смарт Ангел».
22 квітня спортсмени секції «Панкратіон» взяли участь у відкритому чемпіонаті Чернівецької області з кікбоксингу WAKO.

Відбувалися змагання у місті Чернівці. Загальним організатором змагань є Чернівецька обласна федерація кікбоксингу (голова Сергій Хрептун) та управління молоді та спорту ЧОДА. Усього у змаганнях взяли участь майже 120 спортсменів різної вікової категорії з Чернівецької, Хмельницької, Івано-Франківської та Львівської областей.

Головним тренером новодністровських спортсменів є Руслан Сольський, який проводить заняття з панкратіону, проте навички дозволяють нашим спортсменам брати участь також і у змаганнях з кікбоксингу, хоч правила дещо відмінні.

Наше місто на змаганнях представляли два спортсмени – Святослав Захарчук та Лев Левшуков, які виступали у віковій категорії 2009-2010 р.н.

На рингу наші бійці продемонстрували високій рівень підготовки та силу духу, що допомогло їм вибороти призові місця. Святослав Захарчук здобув І місце у категорії до 26 кг, Лев Левшуков – ІІ місце у категорії до 36 кг.

Представник команди та голова ФСК «Новодністровськ» – Анна Піжевська висловлює подяку усім, хто допоміг команді взяти участь у змаганнях: Олександру Крутію (співзасновник організації “Смарт Ангел”) за надання фінансової допомоги, а також батькам спортсменів (та особисто Олександру Захарчуку) за те, що вкладають сили та кошти у розвиток спорту.

Вітаємо юних новодністровських спортсменів з черговими перемогами на змаганнях такого високого рівня!

Відеосюжет про змагання каналу ТВА: http://newsvideo.su/video/8658674

Повідомляється на сторінці ФСК Новодністровськ у соціальній мережі ФБ

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *