Дивосвіт дитячих талантів – 2018. Творчий звіт Новодністровської музичної школи

Музика… Найтонша матерія, що говорить безпосередньо з душею людини. Музика – це коли слова більше не потрібні, тому що мова її досконала.

Саме любов до музики зібрала шанувальників дитячих талантів у концертній залі музичної школи. Схвильовані викладачі, як ніколи відповідальні діти, батьки, безліч гостей, святково прикрашений зал – все це додало особливої урочистості.

З року в рік ми підтримуємо імідж нашої школи, примножуємо творчі здобутки, втілюємо найкращі традиції минулого і сьогодення та маємо власне бачення майбутнього своїх вихованців.

Отже 25 квітня відбувся творчий звіт Новодністровської музичної школи «Дивосвіт дитячих талантів – 2018». Своєю майстерністю ділилися учні та викладачі школи, які прийняли участь у хорових, інструментальних колективах та в сольних виступах, а також наші переможці міських, обласних, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів, які подарували присутнім незабутні враження, естетичну насолоду, приємні хвилини та усмішки на обличчя.

Хотілося б подякувати всім викладачам та учням за їх творчу та натхненну працю, за успіхи та перемоги, а також батькам за підтримку в цій нелегкій справі.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *