У Новодністровську стартував щорічний Всеукраїнський місячник з облаштування спортивних споруд

З 1 квітня у Новодністровську стартував щорічний Всеукраїнський місячник з облаштування спортивних споруд під гаслом «Спорт для всіх – спільна турбота», який має на меті покращення умов для систематичних занять оздоровчою фізкультурою і масовим спортом населення, активізацію процесів будівництва, ремонту та облаштування відкритих спортивних майданчиків за місцем проживання і в місцях масового відпочинку людей, мобілізацію учнівської молоді, працівників підприємств, установ і організацій для виконання робіт із приведення в належний стан до весняно-літнього сезону спортивних споруд.

Цього року розпочато місячник з майданчиків біля будинків мікрорайону «Сонячний», а саме 23-17 та 21-22.
Попередньо відбулася зустріч із начальником КП «Новодністровський житловик» Анатолієм Івановичем Білоткачем, де відбулася домовленість про забезпечення фарбою, будівельними матеріалами для реставрації пісочниць та заміну піску. Також після огляду майданчиків стало відомо, що на даній території наявні лави для сидіння та урни для сміття в не достатній кількості. Анатолій Іванович, пообіцяв виправити ситуацію облаштувавши дані елементи благоустрою.

12 та 13 квітня відбулись збори жителів даних будинків, де було обговорено проблемні питання майданчиків. Мешканці відгукнулись та одразу розпочали добровільний збір коштів на облаштування території. Так за кілька годин сума внесків склала близько 1 000 грн.

А вже 13 та 14 квітня зроблено перший крок, як кажуть, «не словом, а ділом» розпочато фарбування гойдалок та гірок. Разом із не байдужими жителями поновлено кілька елементів майданчика. Робота видалась досить цікавою, оскільки на допомогу прийшли найзавзятіші працівники – маленькі мешканці, які постійно просили пензлика з фарбою, аби спробувати свої сили у мистецтві фарбування.

Також долучився до акції постійний спонсор спортивних заходів – Маслюк Денис В’ячеславович, який виділив 500 грн. Не залишився осторонь і Фізкультурно-спортивний клуб Новодністровськ, який зробив внесок у сумі 500 грн.
На зібрані кошти планується закупити матеріали, яких не вистачатиме. А також оплатити роботу майстра, який погодився облаштувати нові ігрові конструкції.
На даному майданчику МЦФЗН «Спорт для всіх» планує реставрувати тенісні столи, матеріали для яких центр вже закупив. Та облаштувати кілька нових ігрових конструкцій аби охопити більшу кількість діток різного віку. Для реалізації даних об`єктів потрібна велика кількість використаних автомобільних покришок. За попередньою домовленістю з місцевими СТО, біля 20 шин нам вдалось знайти та цього не вистачить для повного забезпечення, тому допомога вітається. Не завадить будь-яка допомога у вигляді дощок, цвяхів, робочій силі, адже завдання потребує великої кількості рук і енергії. Протягом квітня місяця поступово робота продовжуватиметься. А саме, шлях до спільної мети – облаштування майданчиків та місць відпочинку.
До плану заходів місячника також входить:
– оновлення спортивного майданчика біля будинку 5 «Сонячний»
– облаштування волейбольного майданчика на міському пляжі
– реставрація синтетичного футбольного поля на території ЗОШ II-III ступенів
– розміщення інформаційних дощок по місту, на яких будуть розміщенні спортивні новини.
Шановні жителі нашого міста! Не залишайтесь байдужими, долучайтеся до покращення своїх умов та умов зростання ваших діток. Так, конструкції та гойдалки, лави для сидіння – ламаються, які по терміну служби, які за допомогою бешкетної молоді… Але це не привід опускати руки і ставити клеймо «все одно зламають». Аби не зламали, не соромтесь та зробіть зауваження порушнику, якщо можете відремонтувати щось власними силами – спробуйте! Тільки так зможемо говорити про розвиток нашого суспільства, адже діти та молодь – це тільки відображення нашої поведінки – байдужості чи активності вирішувати вам!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *