Школярка з Новодністровська виборола ІV місце у Всеукраїнському конкурсі виконавців струнно-смичкових інструментів

Івасюк Альона виборола ІV місце у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі виконавців струнно-смичкових інструментів імені Ф. Ганіцького в місті Кам’янець-Подільський. В журі були присутні викладачі з Чернівецького та Тернопільського музичних училищ.

Викладач Димитрюк Людмила Костянтинівна та концертмейстер Ковальчук Галина Степанівна, які готували Альону до конкурсу, доклали максимум зусиль для перемоги. 

Це знакова подія. Чому, спитаєте ви? Тому що саме цей конкурс – це перший крок Альони Івасюк у велике, складне і водночас цікаве професійне життя! Саме на цьому конкурсі відбулось таїнство, якась хімія, яку можливо лише відчути на астральному рівні, саме тут, під час виступу на сцені, стало зрозуміло, що той талант і духовна сила, які дав Альоні Господь і які вона вирішила розвивати, навчаючись у провідних викладачів, Майстрів з великої літери, музичного училища!

Про цю дівчину ми ще почуємо! Сподіваємось, що ім’ям Альони Івасюк, відомої скрипальки, буде пишатись наша Новодністровська музична школа і село Василівка, де мешкає зараз талановита родина Івасюків!

ВІТАЄМО І ДЯКУЄМО Альоні та викладачам за Вашу сумлінну та професійну працю.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, терпіння і наснаги щоб Ваш творчий вогник не згасав, а перемоги тільки примножувались!!!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *