Дітей Новодністровська на дитячому майданчику чатує щоденна небезпека

Уже третій рік мешканцям мікрорайону «Сонячний» будинків 20,21,22,23,17,19  та 18  приходиться    споглядати напіврозвалену будівлю, огороджену колючим дротом, яка колись слугувала магазином. Ще наприкінці  листопада 2015 року там пролунав вибух. На той момент постраждала продавчиня з сусіднього магазину, власники якого орендували приміщення цього магазину під склад товару. От із того часу почали розбиратися, що саме стало причиною вибуху.

З того моменту батьки прилеглих будинків з острахом за життя своїх дітей пускають їх гратися на дитячий майданчик. Він, до речі, знаходиться у  буквально трьох метрах від напіврозваленої будівлі. Це питання неодноразово підіймалося депутатом даного округу Романом Шундрієм. Та зрушень і досі немає.

Звертаємося з порушеним питання до міської ради, а саме до начальника управління з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту та мобілізаційної роботи  Марії Рошки. Просимо роз’яснити, чому до сьогодні аварійна будівля не знесена. Марія Іванівна повідомила, що справа досі не закрита в поліції, тому вони не мають права втручатися в приватну власність.

Наступним кроком прямуємо до Новодністровського відділку поліції. І уже з питання, чому і досі справу не закрито, звертаємось до слідчого у цій справі Дениса Довбенка. Та відповіді, коли буде знесена будівля, не отримуємо і у відділенні поліції нібито через те, що ще не всі свідки опитані.

Далі за роз’ясненням телефонували до власниці магазину, яка на той момент орендувала приміщення, яке зазнало руйнації. Пані Любов запевняє, що вони б не проти  і самі знести цю будівлю, але на даний момент справа передана, з її слів, до прокуратури.

Тож поки триває бюрократична тяганина у даній справі, діти знаходяться у щоденній реальній небезпеці. Невже потрібно дочекатися нещасного випадку? Тоді винних не прийдеться довго шукати, вся відповідальність ляже на власників  будівлі. Варто задуматися, наскільки серйозними можуть бути наслідки.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *