Міський голова Анатолій Болдашев тепер відвідує дитячі ранки у садочках. Не спроста, а щоб виступити гарантом

Ніяких розмов щодо закриття, зміни цільового призначення чи припинення функціонування ДНЗ «Теремок» у міській раді не ведеться – про це заявив міський голова у відповідь на звернення громадян – колективу працівників дошкільної установи та представників батьківського активу, які прийшли на сесію Новодністровської міської ради 29 березня.

Разом з тим Анатолій Болдашев наголосив, що на даний час витрати на утримання однієї дитини в ДНЗ «Теремок» на 30-40 відсотків більші, ніж в двох інших садочках. І якщо у всі попередні роки бюджет міста перевиконувався, що давало змогу додатково фінансувати комунальні заклади освіти, медицини, культури і спорту, то 2018 рік обіцяє бути дефіцитним. Так сталося, зокрема, і через те, що ПДФО від найбільшого платника, філії «Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС» з 1 січня 2018 року перестав надходити до нашого бюджету. У зв’язку з цим всі керівники структурних підрозділів міської ради отримали завдання проаналізувати фінансове забезпечення підпорядкованих їм установ і запропонувати своє бачення. Саме так з’явився лист начальника відділу гуманітарної політики, який схвилював громадськість.

У відповідь на скарги громадян про те, що у відділі гуманітарної політики відмовляються давати для дітей направлення в ДНЗ «Теремок», міський голова зауважив, що жодної такої скарги йому не надходило. А підстав для відмови не може бути, адже ніяких рішень щодо змін в подальшому функціонуванні закладу ні міською радою, ні ним особисто не приймалося.

Та все ж стурбованим батькам не дає спокою питання, пов’язане з ДНЗ «Теремок». Ось і Катерина Гевак, активний учасник подій переходу садочку з балансу дирекції Дністровської ГЕС на баланс міської ради, висловлюючи думку всіх батьків та колективу садочка, зробила заяву-звернення до органів місцевого самоврядування. Аби ті в жодному разі не допустили закриття даного закладу.

І цього ж дня в стінах закладу проходили святкування до Великодня. Серед переповненого залу батьків,вихователів та діток був присутнім і сам міський очільник Анатолій Болдашев.

Це викликало неабияке здивування. Адже не згадаєш, коли Анатолій Іванович відвідував дитячі ранки в садочках. Тож користуючись нагодою, запитали  у мера, чи обіцяє він що даний заклад буде і надалі функціонувати, не дивлячись на всі проблеми, які є зараз з фінансуванням. На що міський голова відповів, що він не обіцяє, а гарантує подальшу роботу ДНЗ «Теремок».

Тож дуже хочеться сподіватися, що так воно і буде. Адже кожен дошкільний заклад нашого міста – це велика родина зі своє історією та своїми традиціями, яка єднає всі покоління. А в “Теремку” завжди по-особливому проходять заходи, приурочені до свят. От і забави, які проходили з нагоди Великодня, не залишили байдужими ні мамусь, ні татусів, ні діток. Ціла гама емоцій вирувала цього дня у стінах закладу.