В пошуках істинного щастя

Мільйони людей в світі задаються вічним питанням, де знайти щастя, що таке щастя, та чи існує воно. Відповідь на це питання приходить до нас досить неочікувано. Ось і гостя нашої студії, пані Світлана, знайшла багато відповідей на свої питання у пошуках себе у школі вдосконалення душі і тіла по фундаментальних принципах Істини, Доброти, Терпіння – Фалунь Дафа.

Фалунь Дафа (інша назва школи – Фалуньгун) – це школа вдосконалення душі і тіла по фундаментальним принципам Істини, Доброти, Терпіння. Містить в собі також 5 плавних вправ Китайського Цигун, п’яте з яких виконується в лотосі.20 липня 1999 року генсек комуністичної партії Китаю оголосив Фалуньгун поза законом і почав жорстокі репресії.На початку 1999 року, за даними дослідження китайського уряду, більше 70 мільйонів жителів Китаю займалися Фалуньгун, число, – перевищувало кількість членів комуністичної партії Китаю. 20-го липня 1999 Цзянь Цземінь почав кампанію жорстокого переслідування більш ніж 100 мільйонів людей, що займаються Фалуньгун всередині країни і за кордоном. Протягом останніх років залякування, тортури і тюремні ув’язнення сотень тисяч китайців, які практикують Фалуньгун, стали поширеним явищем. Сотні тисяч знаходяться в тюрмах, трудових таборах і психіатричних клініках. Мільйони були схильні до залякування, втратили роботу, будинок і сім’ю.

За межами Китаю Фалунь Дафа практикують в більш ніж в 110 країнах світу. Про очевидну користь практики до початку репресій говорили самі китайські ЗМІ, наводячи статистичні дані, за якими понад 90% практикуючих видужували повністю або частково. Практикуючі звільняються від шкідливих звичок, стають добрими і чесними люди. Це заслуговує на повагу і підтримки держави. Фалунь Дафа отримав понад 600 нагород тільки в Північній Америці і тисячі зізнань у всьому світі. Засновник Фалунь Дафа Лі Хунжі двічі був кандидатом Нобелівської Премії за Мир, він нагороджений престижною Європейською премією імені Андрія Сахарова за його видатний внесок в справу боротьби за мир у всьому світі.

Яке відношення до України мають репресії в Китаї над практикуючими Фалунь Дафа? Виявляється, саме пряме. Вони нам (практикуючим Фалуннь Дафа) сказали, що як не дивно, економіка України залежить від ставлення нашої влади до цього вчення.
Посольство КНР пов’язує “дружні” відносини двох країн з тиском на практикуючих Фалунь Дафа в Україні. З цієї причини в “Подробицях” Ви зараз нічого не почуєте про звірячі переслідування в Китаї практикуючих Фалунь Дафа. Особливо боїться Посольство КНР акцій протестів, боїться викриття злодіянь в Китаї.

Напевно, деякі з Вас посміхнуться і скажуть: “Прокиньтеся, хіба ми не перебуваємо в країні, де це є звичайною справою?” Але біда в тому, що порушення прав людини, порушення законів безпосередньо пов’язано з низькою моральністю. А в школі Фалунь Дафа якраз основний акцент робиться на підвищення духовності за принципами Істини, Доброти, Терпіння. Є ще 5 вправ Китайського Цигун, але саме основна увага приділяється тому, щоб стати хорошою людиною, щоб перед тим, як робити якісь справи – подумати про інтереси інших людей, не відповідати ударом на удар, бути чесним. Підвищення духовності розкриває абсолютно нові можливості для розвитку людини, нові знання. Тож у країни, яка пригнічує мораль – немає майбутнього. Тому постійно потрібно роз’яснювати правду, щоб наша влада, ЗМІ встали на сторону добра і справедливості, щоб Україна мала майбутнє …
Знаєте,кожен з нас може по різному відноситися до будь-яких практик,вірувань,релігій світу. Ми в праві обирати будь який шлях для себе в житті. Але не можливо не погодитися,що будучи добрішим один до одного можна змінити світ на краще. Змінити наше суспільство,змінити країну і світ в цілому.