Позачергова сесія Новодністровської міської ради розглянула ряд питань

6 березня була скликана 48-ма (позачергова) сесія VIІ скликання Новодністровської міської ради.На розгляд ради були винесені такі питання:

  • Про затвердження Статуту комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги м.Новодністровськ» (в новій редакції).
  • Про передачу в оперативне управління та на баланс комунального майна.

Та для попереднього розгляду питань, що виносилися на порядок денний провели спільне засідання постійних депутатських комісій.

Тож депутати проголосували одноголосно і затвердили статут  комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги м.Новодністровськ» в новій редакції. Також було порушено не менш важливе питання щодо виділення коштів для маленької дівчинки,мешканки нашого міста Жинкатої Діаночки в якої діагностували лейкемію 4 стадії. Обговорили і вирішили виділити допомогу у сумі 100 000 тисяч гривень.

Але  навіть цих коштів буде дуже мало, адже лікування буде тривалим, лікарі дають надію та воно надзвичайно дорого вартісне. Лише одні із аналіз коштують понад 2000 тис. євро.  Тож новодністровці і вся Україна об’єдналися аби подарувати шанс на життя маленькій принцесі.

Гроші можна перераховувати на карти у «ПриватБанку»:
№ 4149 4978 1513 8302 – мама, Жинката Марина Ігорівна
та
№ 5168 7573 0045 2929 – бабуся, Аврамчук Валентина Миколаївна.

Також кошти можна заносити в магазини «Дитячий світ» та Люстри (Тримурич Альоні – хрещеній Марини) (біля «Копійочки»). Та вже у багатьох магазинах нашого міста є скриньки з фото Діаночки.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *