Святкові концерти з нагоди 8 березня відбулися в більшості закладів Новодністровська

Свято 8 березня завжди відзначають в нашому місті з неабиякою радістю, адже святкові концерти відбуваються не лише загальноміські, а й в кожному закладі міста. Всі поспішають привітати жінок зі святом Весни, святом 8 березня! Ось і ми побували на деяких із них.

Учні початкової школи із своїм вчителем музики Ігорем Федоровичем Чабаном подарували незабутнє свято своїм найкращим матусям, своїм красуням-вчителькам, колегам, працівникам початкової школи та гостям свята. Концертна програма розпочалася з вітання вчителя християнської етики Руслана Івановича Сольського, який привітав своїх колег-жінок з святом весни оригінально розповідаючи притчу для чого Бог створив жінку для Адама.

Свято 8 березня відсвяткували і в ТЦСОН. Співочі бабусі подарували гостям свята гаму емоцій. Своїм співом вони наповнювали серця то сумом, то радістю, а на обличчях або ж виблискувала чарівна посмішка, або ж котились сльози. Гарного настрою також дарував всім присутнім запрошений гість, заслужений артист Новодністровська Григорій Сердюк.

Тож наш колектив вітає з святом 8 березня  ніжних матерів, турботливих бабусь, любих сесетр, коханих дружин, милих дочок  й онучок, всю прекрасну половину нашого міста! Будьте улюблені і щасливі. Ці щирі слова прийміть у дарунок:

Весна барвистим рушником
Протерла зимове віконце,
І знов пташиний лине спів,
І яскравіше світить сонце.

І молодіють знов жінки,
Як проліски, на жовтолисті,
А усмішки, немов квітки,
Цвітуть грайливо на обличчях.

В цей день, а також в день майбутній,
Нехай ці квіти не зів’януть,
А незабудкою, коханням,
Провісником щасливим стануть!

Неначе сніг, хай сум розтане,
Добром і ласкою зігрітий,
І біла смуга в долі стане –
На все життя, у цілім світі!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *