Здійсніть мрію маленької красуні! Допоможіть врятувати життя!

Іще одна гірка до болю новина згуртувала потужну силу на підтримку здоров’я маленької красуні Діаночки Жинкатої, котрій випало на долю зустріти свій 5-річний ювілей 16 березня зі страшним діагнозом: гострий лейкоз 4 ст. – 78 % ураження крові…
Та, на щастя, велика і дружня родина небайдужих і щедрих новодністровців продемонструвала неабияку силу любові і співчуття, збираючи щодня чималі суми для дівчинки, чим уже неабияк розчулили рідних і близьких Діаночки та водночас вразили медиків обласної лікарні, де наразі розпочала лікування наша юна городянка.

Незважаючи на попередню інформацію про відміну збору, звертаємось по допомогу до усіх: поділіться з цією дівчинкою струночкою своєї небайдужої душі, відмовте собі у покупці ласощів чи подарунків і здійсніть мрію маленької красуні!
Гроші можна перераховувати на карти у «ПриватБанку»: № 4149 4978 1513 8302 – мама, Жинката Марина Ігорівна та № 5168 7573 0045 2929 – бабуся, Аврамчук Валентина Миколаївна.
Також кошти можна заносити в магазини «Дитячий світ» (біля «Копійочки»).
 Шановні новодністровці та всі небайдужі добрі і щедрі люди! Не залишайтеся осторонь, адже самотужки фінансово хворобу донечки батькам не здолати! Тільки спільно – щедрою рукою та щирою молитвою – можна подарувати Діаночці надію на зцілення!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *