Результати VІІ туру Відкритого чемпіонату м. Новодністровськ з футзалу “Ліга Віза Центр” (+ФОТО)

4 березня в ігровому залі спорткомплексу КУ «Новодністровська ДЮСШ» відбувся сьомий тур відкритого чемпіонату м. Новодністровськ з футзалу «Ліга Віза Центр».

Нагадаємо, що організаторами чемпіонату виступають: Новодністровська міська рада, ГСО «Новодністровська міська федерація футболу» та головний спонсор змагань, фізична особа-підприємець Денис Маслюк, який свою підприємницьку діяльність здійснює з метою надання громадянам можливості працевлаштування за кордоном під відомим, власним брендом –  «Віза Центр».

Розташування команд у турнірній таблиці сьомого туру не зазнало особливих змін, лише дві команди обмінялись місцями: обігравши ФК «Ожеве», новодністровська «Ласка» знов увійшла до трійки лідерів, посунувши на п’яту сходинку білоусівський колектив «Віза Центр», який не зміг протистояти напору корманського «Кристалу». У запеклому протистоянні ФК «Романківці» з відривом у один гол обіграли шишковецьку «Ауру».

Та особливо напруженим видався матч між командами «Дністровської ГАЕС» та ФК «Грубна». Фаворити турніру під час матчу (маючи перевагу 5:2) недооцінили суперників с. Грубна, гравці якої з кожним туром демонструють усе впевненішу гру, і не змогли втримати переможний результат, тож матч завершився з нічийним рахунком 7:7. До кінця чемпіонату залишилося лише два тури, і, схоже, що наздогнати корманський «Кристал» енергетикам уже не вдасться.

Результати ігор VІ туру:

ФК «Ожеве» – «Ласка» м.Новодністровськ 1:5 (0:1)

«Аура» с.Шишківці – ФК «Романківці» 6:7 (3:3)

«Сокирянський РЕМ» – ФК «Селище» 10:5 (4:3)

«Дністровська ГАЕС» м.Новодністровськ – ФК «Грубна» 7:7 (5:3)

«Віза Центр» с.Білоусівка – ФК «Кормань» 5:7 (3:4)

 

Команда Ігри Голи Різниця Очки
Виграно Нічия Поразка
1 “Кристал” 7 0 0 49-17 32 21
(с.Кормань)
2 «Дністровська ГАЕС» 5 1 1 61-31 30 16
(м. Новодністровськ)
3 «Ласка»

(м.Новодністровськ)

5 0 2 34-24 10 15
4 ФК «Грубна» 4 1 2 45-38 7 13
5 “Віза Центр”

(с.Білоусівка)

4 0 3 45-23 22 12
6 ФК «Ожеве» 3 0 4 38-27 11 9
7 «Сокирянський РЕМ» 3 0 4 24-47 -23 9
8 ФК «Романківці» 2 0 5 30-27 3 6
9 «Аура» 1 0 6 29-53 -24 3
 (с. Шишківці)
10 ФК «Селище» 0 0 7 23-86 -63 0

 

Кращі бомбардири Чемпіонату станом на VІІ тур:

  1. Трач Олег («Дністровська ГАЕС») – 14
  2. Кушнір Володимир (ФК «Романківці») – 12
  3. Коломієць Максим («Віза Центр», Білоусівка) – 12

Наводимо офіційні результати туру, згідно протокольних даних зіграних матчів:

 

1 гра. ФК «Ожеве» – «Ласка» м.Новодністровськ 1:5 (0:1)

ФК «Ожеве»: Мартиненко Д., Войцеховський А., Дудник О., Говязов О., Лісяний Д., Притуляк С., Шкута О., Свідніцький Ю.

«Ласка»: Бузило Р., Настасій І., Настасій Р., Богачук Р., Мельник О., Бежнар М., Джур Р., Долінський А., Гончар Д., Кіструга А.

Голи:  Свідніцький Ю.  – Кіструга А. (3), Богачук Р., Бежнар М.

Попередження: Свідніцький Ю., Притуляк С. – Богачук Р., Мельник О., Гончар Д.

Кращий гравець матчу: Кіструга Андрій.

 

2 гра.  «Аура» с.Шишківці – ФК «Романківці» 6:7 (3:3)

«Аура»: Тодеріка В., Гелич Б., Руснак В., Мацейко В., Закрієвський С., Криволевич П., Унгурян П., Карбунар І.

ФК «Романківці»: Зубаль Р., Лисий Б., Лисий П., Шундрій М., Вахнован В., Сімак В., Нікуліца Б., Степаненко О., Романчук Р.

Голи:  Гелич Б. (3), Руснак В. (2), Мацейко В. – Зубаль Р. (3), Вахнован В., Сімак В., Нікуліца Б., Степаненко О.

Кращий гравець матчу: Вахнован Віталій.

 

3 гра.  «Сокирянський РЕМ» – ФК «Селище» 10:5 (4:3)

«Сокирянський РЕМ»: Лінгурян О.,  Швець Д., Кіструга І., Кіструга О., Бучацький Р., Паращук Д., Маковей І., Чорний Я.

ФК «Селище»: Боднар В., Мельник Д., Олійник О., Затолочний А., Мирон Р., Пороник В.,  Демченко В., Афанасьєв Р., Арсенюк Р., Кривчанський Ю.

Голи:  Богач Т.  (3), Бучацький Р. (3), Маковей І. (2), Лінгурян О.,  Швець Д.  – Мельник Д. (2), Олійник О., Демченко В., Пороник В.

Попередження: Лінгурян О., Маковей І. – Мельник Д., Демченко В.

Кращий гравець матчу: Бучацький Роман.

4 гра. «Дністровська ГАЕС» м.Новодністровськ – ФК «Грубна» 7:7 (5:3)

«Дністровська ГАЕС»: Клімов Д., Бурлака О., Телятніков В., Шевчук В., Димитров М., Місюрко О., Войтов С., Трач О., Бірюк В., Власюк С., Донець П.

ФК «Грубна»: Тимофєєв І., Ткачук Р., Варварюк В., Олійник В.,Марченков Є., Соколов Т., Юрко Р., Поляков Я., Глєбов М., Корнєєв І.

Голи: Телятніков В. (2), Шевчук В. (2), Трач О. (2), Бурлака О. –  Варварюк В. (3), Олійник В. (3).

Кращий гравець матчу: Варварюк Василь.

5 гра.  «Віза Центр» с.Білоусівка –  «Кристал» с.Кормань 5:7 (3:4)

 «Віза Центр»: Злий Д., Римлянський О., Архілюк А., Олійник О., Оробінський С., Бунтило І.

 «Кристал»: Рудак Б., Паращук Д., Паращук В., Денисов Д., Пріпа А., Пріпа П., Мороз В., Попик П., Унгурян Л., Унгурян В., Куляк В., Кушнір Д., Люльчак А.

Голи:  Архілюк А. (2), Олійник О., Оробінський С., Римлянський О. – Мороз В. (2), Паращук В., Пріпа П., Кушнір Д., Куляк В., Попик П.

Попередження: Оробінський С. – Паращук Д.

Кращий гравець матчу: Рудак Богдан.

 

VІІІ тур Відкритого чемпіонату м.Новодністровськ з футзалу «Ліга Віза Центр» відбудеться у неділю, 11 березня 2018 року.

Розклад ігор:

11.00  «Сокирянський РЕМ» – «Дністровська ГАЕС» м.Новодністровськ

12.10  ФК «Грубна» – ФК «Ожеве»

13.20  ФК «Романківці» – ФК «Селище»

14.30  «Кристал» с.Кормань  – «Аура» с.Шишківці

15.40  «Ласка» м.Новодністровськ – «Віза Центр» с.Білоусівка

Останній, ІХ тур, відбудеться у неділю 18 березня.

Розклад ігор:

11.00  ФК «Ожеве» – «Сокирянський РЕМ»

12.10  «Дністровська ГАЕС» м.Новодністровськ – «Аура» с.Шишківці

13.20  ФК «Селище» – «Віза Центр» с.Білоусівка

14.30  ФК «Романківці» – ФК «Грубна»

15.40  «Ласка» м.Новодністровськ – «Кристал» с.Кормань 

Репортаж Ірина Шундрій

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *