На сесії Новодністровської міськради розглядали важливі для міста питання. Але знову без міського голови

22 лютого пройшла чергова сесія Новодністровської міської ради. На розгляд було винесено ряд важливих питань, рішення яких приймалися практично одноголосно ,адже всі питання раніше були розглянуті на профільних комісіях.

А от уже в інформаційному часі депутати підіймали питання, більш хвилюючі для мешканців міста. Депутат Наталя Цимбалюк поцікавилась станом раніше дитячого табору «Лісової Казки», адже з липня минулого року він знаходиться на балансі Територіального Центру Соціального Обслуговування Населення, директором якого є Юрій Ротар. Свого часу він був директором цієї ж “Лісової Казки”. На запитання, який стан справ зараз у таборі, заступник міського голови Олександр Гінгуляк не зміг надати жодної інформації. Самого ж Юрія Ротаря на сесії не було, уже вкотре він не з’являється, коли порушується це питання. Тож депутати навіть озвучували пропозиції щодо чергової передачі табору, але вже у відділ молоді та спорту Новодністровської міської ради. Та все ж вирішили протокольним дорученням спочатку змусити все таки Юрія Ротаря прозвітувати про стан табору на слідуючій сесії.

Не менше обгорюваним було питання щодо електрокотельні, яка встановлена біля музичної школи. Котельня  і досі не експлуатується, а гроші на її встановлення витрачені чималі. Депутати намагалися розібратися, чи було взагалі доцільним  було її встановлення. Дане питання порушив депутат Микола Пітькін.

А депутат Василь Кордонський вкотре намагався донести до депутатського корпусу інформацію щодо зловживання міським головою Анатолієм Болдашевим своїх службових обов’язків. До речі, Анатолія Івановича і досі не має на роботі. Після відпустки – лікарняний, ну а після лікарняного – чергове «надважливе» відрядження, і все за кошти місцевого бюджету. Тож головування сесію вкотре було покладене на секретаря міської ради Наталію Кримняк.

В дійсності в нашому місті є дуже багато проблем, в які просто слід вникати і намагатися вирішити у найкоротші терміни. Потрібно чути проблеми, які турбують мешканців Новодністровська. Просто чути!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *