До кінця тижня у школах Новодністровська призупинено навчальний процес

Як повідомляє сайт Новодністровської міської ради, до кінця тижня у школах Новодністровська призупинено навчальний процес.

З метою запобігання поширення серед дітей захворюваності на ГРВІ, грип та пневмонію в закладах загальної середньої освіти міста (ЗНЗ І ст., ЗНЗ ІІ–ІІІ ст., гімназія) та у Будинку дитячої творчості з 13 до 16 лютого призупинено навчально-виховний процес. Відповідний наказ видано відділом гуманітарної політики Новодністровської міської ради. У ньому, зокрема, зазначено, що відпрацювання пропущених уроків здійснюватиметься шляхом ущільнення навчальних програм та застосування елементів дистанційного навчання про опрацюванні як теоретичного матеріалу, так і практичних завдань.

 Згідно із даними проведеного відділом гуманітарної політики моніторингу, станом на ранок 12 лютого в навчальних закладах міста відсутніми були 268 учнів, що становить 25 % загальної кількості школярів. У міській лікарні зареєстровано 68 звернень хворих на ГРВІ дітей. Жодного випадку грипу ні в дітей, ні в дорослих не зафіксовано. Не виявлено також і випадків захворювань на кір – про це повідомила Тетяна Щаслива.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *