Відбулася позачергова сесія Новодністровської міської ради. Знову без очільника міста

Минулого тижня відбулася позачергова сесія Новодністровської міської ради. На порядок денний було винесено чималу кількість важливих питань. Сесія пройшла під головуванням секретаря міської ради Наталії Кримняк, адже самого міського голови Анатолія Болдашева і досі не має на роботі.

Тут слід зауважити, що на робочому місті він з’являвся ще в минулому році! В перших числах січня взяв відпустку до 29 січня, а вже 30 січня пішов на лікарняний.

Розгляд деяких питань був досить тривалим. Наприклад, одне із них – це питання щодо структури міської ради. Вирішили додати штатні одиниці в окремі відділи міської ради. Як проходив розгляд цього питання дивіться далі.

На сесії також прозвучало питання щодо безпритульних собак, яких у Новодністровську чимало. В порядку денному цього питання не було, але підійняла його стурбована жителька міста, яка просила представників влади вирішити дану проблему, яка хвилює на сьогодні багатьох новодністровців. Тож влада пообіцяла взяти дане питання під особливий контроль і найближчим часом буде намагатися віднайти правильне вирішення цієї проблеми.

Досить бурхливо і тривало обговорювали питання щодо земельної ділянки, яка розташована між  будинками 14 та 11 мікрорайону «Діброва». Жителі цих будинків, які виступають проти забудови, ініціювали громадські слухання та зібрали 94 підписи з зверненням до представників влади, аби ті не продовжували оренду забудовнику.

Люди переймаються даним питанням, виявляється ще з 2011 року. Регулярно звертаючись до міської ради, щоб вирішити його. Від попередників отримували відповіді, що їх думка буде обов’язково врахованою. Але думку вкотре ігнорували! І депутати знову проголосували так, як вважали за потрібне. Досить неприємно спостерігати зі сторони, як це все відбувається.

Депутат Новодністровської міської ради від партії Анатолія Гриценка,а ще начальник відділу земельних ресурсів та екології при Новодністровській міській раді Олена Скрипник (будучи посадовою особою) дозовляє собі в досить грубій формі спілкуватися з людьми.

Невдоволені жителі покидали сесійну залу з розчаруванням, впевнившись, що їх не чують. Люди зазначили, що будуть звертатися до прокуратури.

Також на сесії була вирішена ще ціла низка питань.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *