Тепер новодністровські дітки займатимуться в новому та теплому бійцівському залі

30 січня відбулася неординарна подія в нашому місті, яку з нетерпінням чекали всі – це відкриття бійцівської зали. Сам проект відноситься до проекту «СТВОРИ СВОЄ МАЙБУТНЄ» , який створила Благодійна організація «Смарт Ангел» (співзасновник Олександр Крутій).  Вона покликана об’єднати зусилля людей, організацій та структур, які мають відношення до спорту, щодо створення у Новодністровську єдиного Спортивного Центру.

Наразі у планах ремонт та облаштування трьох спортивних залів. Наступним має стати зала для занять йогою та фітнесом. Згодом – атлетична зала з тренажерами.

Завдання проекту:

 • максимальне залучення мешканців міста, у тому числі дітей та молоді, які позбавлені батьківського піклування та із неблагополучних сімей, до занять фізичною культурою і спортом, та створення належних умов для реалізації їхніх здібностей у даних сферах;
 • популяризація серед мешканців, дітей та молоді м. Новодністровськ здорового способу життя через пропаганду гармонійного духовного та фізичного виховання у суспільстві;
 • сприяння у створенні умов для реалізації мешканцями, дітьми та молоддю м. Новодністровськ права на вільний вибір видів спорту та права на доступність занять фізичною культурою та спортом.

Хочеться наголосити – що це соціальний проект, і його діяльність не містить комерційної основи, не має на меті отримання прибутку для розподілення між конкретними учасниками проекту.

Завдяки проекту діти матимуть змогу відчути себе членами однієї сім’ї, проводити час оздоровлюючись, відвідувати заняття та змагання абсолютно безкоштовно.

Хронологія відкриття зали:

Ідея відкриття зали виникла більше року тому, у січні 2017 року. Спочатку було бажання привести до ладу спортивний зал у підвалі 9-го С, щоб там у нормальних умовах мали змогу тренуватися спортсмени.Коли оглянули підвал, то стало зрозуміло, що в тих умовах тренуватися неможливо, треба шукати інші зали. На цьому етапі обдумовування проекту долучилась Громадська Організація «ФСК Новодністровськ» на чолі з Ганною Піжевською. Розглядалися різні приміщення на території Новодністровська.Саме тоді виникла ідея облаштували зал у приміщенні спорткомплексу, адже це приміщення ідеально пристосоване для занять спортом.Тоді відбулась зустріч з директором спортивної школи Віталієм Маркітаном, який підтримав цю ідею та пообіцяв цілковите сприяння.З 1 жовтня 2017 року був заключний договір оренди з Чернівецькою облрадою, до якої тоді ще належав спортивний комплекс.

Тоді ж, у жовтні, розпочалися ремонтні роботи. Першочергово планувалося зробити ремонт за 1-2 місяці, та ще до нового року розпочати роботу секцій. Проте у ході реконструкції виникало багато все нових і нових проблем/задач, які тягнули за собою все більше витрат часу та фінансів.У листопаді 2017-го, у місті Києві, відбулась презентація проекту компанії Балтік Тренінг Груп, яка радо підтримала проект та розпочала співпрацю. Їхня ініціативна група активних молодих людей «Біг Гейм 195» долучилась до реалізації проекту, та почала брати активну участь у його реалізації.Їх підтримка була надзвичайно важливою, адже у цей критичний період стало зрозуміло наскільки масштабним є цей проект і що зробити його лише своїми силами неможливо.

Два десятки киян (мешканців Києва) протягом трьох місяців витрачали велику кількість часу та зусиль, щоб зібрати кошти для ремонту спортивної зали у Новодністровську. Вони організовували благодійні концерти та аукціони, колядували, робили аукціон побачень – усе з єдиною метою, наблизити сьогоднішній день відкриття нашої залиЗа цей період вони зібрали 190 тисяч гривень!!!У грудні 2017 року проект «СТВОРИ СВОЄ МАЙБУТНЄ» підтримала Новодністровська міська рада, та особисто міський голова Анатолій Болдашев, що вилилося у підписання чотиристороннього меморандуму про співпрацю.

Загалом, від початку ремонтних робіт, минуло чотири місяці напруженої праці. Протягом цього часу виникало безліч перешкод та проблем, які завжди виникають у тих, хто щось робить. Але результат говорить сам за себе. Сподіваємось, що наш спортивний центр буде осередком для усіх спортивних організацій та небайдужих до спорту людей. Ми завжди відкриті для співпраці.

 • А тепер хочемо поіменно назвати тих, хто втілював цей проект у життя.
 • У першу чергу це Благодійна організація «Смарт Ангел» та її співзасновник Олександр Крутій
 • Громадська організація «Фізкультурно-спортивний клуб Новодністровськ» на чолі з головою Ганною Піжевською
 • Комунальна установа Новодністровська ДЮСШ, та її директор Віталій Маркітан. Окрема подяка адміністрації та усьому колективу Спортивного комплексу за допомогу.
 • Подяка Новодністровській Міській раді, начальнику відділу молоді та спорту Тетяні Зубець
 • Подяка людям, які безпосередньо проводили ремонтні роботи – це Віктор Чорний.
 •  Погодилася допомогти та безкоштовно розробити проект реконструкції електромережі  проектна організація ТОВ “ДністерЕнергоСервіс” та особисто Василь Іванович Кирилюк,  безпосередньо проект робив Ілля Дяк. Дякуємо!
 • Також подяка Руслану Сольскому і його вихованцям, зокрема Андрію Химичу
 • Це і Юрій Балацький
 • І Павло Іванович Причишин
 • Підтримали та допомогли з ремонтом батьки дітей, які мають займатися у залі. Хочемо виділити родини Захарчуків та Басарабів

Усіх згадати неможливо, але всім дякуємо!

Вже з 1 лютого планується відкриття двох спортивних секцій – боротьби та панкратіону. До слова запросили тренера з панкратіону Руслана Івановича Сольського

 Та тренера з боротьби Павла Олексійовича Причишина

Своє уміння продемонстрували вихованці секції панкратіону, під керівництвом тренера Руслана Сольського.

ВІДКРИТТЯ ЦІЄЇ ЗАЛИ – ЛИШЕ ПОЧАТОК, ПЕРШИЙ КРОК ДО ТОГО, АБИ СПОРТИВНЕ ЖИТТЯ У МІСТІ ПОЖВАВИЛОСЯ, ЦЕ ПОЧАТОК ВЕЛИКОГО ШЛЯХУ. КІНЦЕВА МЕТА У ТОМУ, ЩОБ ЦЯ БУДІВЛЯ КИПІЛА, ФУНКЦІОНУВАЛА, ЩОБ ТУТ БУЛО ЖАРКО ВІД КІЛЬКОСТІ ОСІБ, ЯКІ ЗАЙМАЮТЬСЯ ТУТ СПОРТОМ.ВАЖЛИВО ЗРОЗУМІТИ, ЩО ВСЕ У РУКАХ ГРОМАДИ. НЕ ПОТРІБНО ЧЕКАТИ, ЩОБ ХТОСЬ ПРИЙШОВ І ПРИНІС УСЕ ГОТОВЕ. ПОТРІБНО РОБИТИ ЩОСЬ ДЛЯ ЦЬОГО САМОМУ. І РЕАЛІЗАЦІЯ ЦЬОГО ПРОЕКТУ ДОВОДИТЬ, ЩО ЦЕ МОЖЛИВО. АДЖЕ НА ШЛЯХУ ДО СЬОГОДНІШНЬОГО ДНЯ ВІДКРИТТЯ З КОЖНИМ ДНЕМ ДОЛУЧАЛОСЯ ВСЕ БІЛЬШЕ І БІЛЬШЕ ЛЮДЕЙ.ДАВАЙТЕ РАЗОМ БУДЕМО ВТІЛЮВАТИ СВОЇ МРІЇ І РОЗВИВАТИ СПОРТИВНИЙ РУХ Новодністровська.

Набір у секції:

Боротьба (Греко-римська, вільна) з 6 років – тренер Причишин Павло Олексійович

Панкратіон з 8 років – тренер Сольский Руслан Іванович.

Місце проведення тренувань – новий зал у приміщенні спортивного комплексу.

Деталі та запис за телефоном: 0969886769 Анна

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *