У Новодністровську відбулась Всеукраїнська акція “Велика Українська Хода”

Незвичайна патріотична акція відбулась у Новодністровську. Наше місто є першим у Чернівецькій області, яке долучилось до Всеукраїнської акції “Велика Українська хода”.

Більше сотні українських прапорів, серед яких Державні Прапори України, прапори міст та стяги, які побували на полях боїв на Сході нашої держави прикрасили центральну алею нашого міста. Організатор Всеукраїнської акції “Велика Українська хода” волонтер Катерина Валевська, яка побувала у багатьох великих і малих містах нашої країни, зазначає, що присвячує свій захід Героям Революції Гідності та АТО.

Мета акції – пронести через усю Україну дух патріотизму, свободи і єдності, вшанувати загиблих за незалежність нашої держави.

Слід зауважити, що акція пройшла без участі представників влади. Не було ні міського голови Анатолія Болдашева, ані його заступників. Прапор нашого міста організатору акції Катерині Валевській передала прес-секретар Новодністровської міської ради Віта Плитус. Тож до численної колекції прапорів додався і стяг із нашого міста з підписами та добрими побажаннями від жителів нашої громади співвітчизникам, а особливо військовим. Всі бажаючі отримали змогу залишити на прапорі свої численні побажання, заклики та теплі слова.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *