Судове засідання про захист честі та гідності Руслана Панчишина перенесли через неявку міського голови Анатолія Болдашева

Сьогодні відбулося судове засідання по справі за позовною заявою Панчишина Руслана Ігоровича до Болдашева Анатолія Івановича про захист честі, гідності, ділової репутації та спростування недостовірної інформації, яке провели за участю представника відповідача міського голови Болдашева Анатолія Івановича, дистанційно в режимі відеоконференції під час трансляції з іншого приміщення, розташованого поза територією Новодністровського міського суду Чернівецької області, а саме, з приміщення Шевченківського районного суду м. Чернівців, розташованого за адресою: 58002, м. Чернівці, вул. Кафедральна, буд. 4, Чернівецької області.

Представником Новодністровської міської ради та довіреною особою міського голови виступав Польовий Віктор Михайлович.

На минулому засіданні судом була визначена обов’язкова явка відповідача Анатолія Болдашева, але він не з’явився у зв’язку з тим, що він перебуває у відпустці.

Надавши суду копію розпорядження від 19 грудня 2017 року, де зазначається, що тривалість відпустки – з 2 січня по 19 січня 2018 року. Представник Анатолія Болдашева, Віктор Польовий, повідомив, що дана відпустка буде продовжена до 29 січня.

Тож, взявши все до уваги, суд вирішив перенести засідання на 30 січня 2018 року, 12:00.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *