Сокирянські рятувальники провели рейд у житловому секторі

12 грудня працівники Сокирянського районного відділу Управління ДСНС України у Чернівецькій області провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з мешканцями району щодо навчання їх правилам безпеки під час опалювального періоду. Профілактичні рейди проводилися в місті Сокиряни та в селі Коболчин. Під час рейду працівники обійшли 45 дворів з населення близько 120 людей.

В ході спілкування з жителями населених пунктів, рятувальники розповіли громадянам про виникнення пожеж на території району. Зокрема, говорили про ситуацію із виникненням пожеж у приватному житловому секторі, оскільки вони найчастіше стаються через недотримання правил безпеки самими краянами.. Працівники Сокирянського районного відділу нагадали правила пожежної безпеки під час пічного опалення та правила безпеки з газовими та електричними приладами.

Така інформаційно-роз’яснювальна робота проводилася і в місцях з масовим перебуванням людей. Так, рятувальники відвідали навчальні заклади району в ході чого нагадали правила пожежної безпеки працівникам даних об’єктів та особам, які там перебували. У цих місцях були розміщені листівки зі зверненням Управління ДСНС до громадян щодо запобігання виникнення пожеж в житловому секторі.

В ході рейду рятувальники також нагадали батькам про важливість навчання дітей правилам безпеки. Працівники Управління ДСНС звернули увагу дорослих на те, що батьки повинні дати дітям ті знання, які допоможуть їм зберегти власне життя та здоров’я.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *