Недобудовану панчішно-шкарпеткову фабрику депутати таки продали нардепу Максиму Бурбаку

В вівторок 31 жовтня мала відбутися позачергова сесія Новодністровської міської ради по одному єдиному питанню – “Про затвердження ціни та умов викупу об’єктів незавершеної будівництвом панчішно-шкарпеткової фабрики”.

Але ніби-то через відсутність кворуму (хоча присутніх було 15 депутатів при кворумі 14) сесію перенесли на наступний день. Міський голова Анатолій Болдашев в цей день виглядав дуже стривоженим та весь час намагався додзвонитись. З розмови можна зрозуміти, що дзвінок адресувався депутату. При цьому мер повторював, що не вистачає одного голосу.

Вже після того, як Анатолій Іванович зрозумів, що це питання сьогодні не пройде, сесію перенесли на наступний день, весь час поспішаючи проголосувати.

Начальник відділу економіки Світлана Сабаш повідомила присутнім, про яке саме приміщення йде мова.

Депутати міської ради Микола Пітькін і Василь Кордонський закликали не поспішати з вирішенням цього питання, тому що договір був складений одноосібно міським головою.

По-друге, так звана керуюча компанія ПрАТ «Гравітон», якій надається право викупу, вже намагалася провернути таку справу з індустріальним парком в липні 2016 року в м.Чернівці, повідомляє канал “Чернівецький Промінь”.

Через власну неприязнь до депутата Василя Кордонського, міський голова Анатолій Болдашев перейшов на образи.

На захист міського очільника та свого керівника стала Олена Скрипник, депутат міської ради, яка працює у міській раді в.о. земельного відділу.

Депутат міської ради, голова бюджетної комісії Ігор Манаскуров запевняє, що ми всеодно нічого не втрачаємо, адже, за його словами, недобудова приносить лише шкоду, щоправда незрозуміло яку.

Тож, не дослухашись пропозиції Василя Кордонського про створення робочої депутатської комісії, міські обранці продали приміщення недобудованої панчішно-шкарпеткової фабрики трішки більше ніж за 2 млн. гривень.

Тож лише час покаже чи буде там так званий індустріальний парк.