Бурбак намагається за безцінь придбати власність громади Новодністровська

Завтра на сесії Новодністровської міської ради розглядатиметься питання «Про затвердження ціни та умов викупу об’єктів незавершеної будівництвом панчішно-шкарпеткової фабрики».

У проекті рішення йдеться про те, що «розглянувши звернення директора ПАТ «Гравітон» Чорноусенка В.А. від 11.08.2017 року, враховуючи рішення комісії з відбору покупців комунального з метою приватизації шляхом викупу, Новодністровська міська рада вирішила:

  1. Затвердити ціни викупу, об’єктів незавершеної будівництвом панчішно-шкарпеткової фабрики:

1.1 Каркасної споруди першого модуля виробничого корпусу, площею 9408,3 кв.м, що знаходиться за адресою: м.Новодністровськ, м-н «Дністер», буд.1, корп.2., в сумі 884080 гривень, в тому числі ПДВ – 140680 гривень.

1.2. Каркасної споруди другого модуля виробничого корпусу, площею 8455,4 кв.м, що знаходиться за адресою: м.Новодністровськ, м-н «Дністер», буд.1, корп.3., в сумі 781236 гривень, в тому числі ПДВ – 130206 гривень.

1.3. Каркасної споруди блоку інженерного забезпечення, площею      3395,3 кв.м, що знаходиться за адресою: м.Новодністровськ, м-н «Дністер», буд.3., в сумі 505248 гривень, в тому числі ПДВ – 84208 гривень».

Політолог Михайло Шморгун вважає, що цей проект є не чим іншим, як «шкурняком» Максима Бурбака.

«Потрібно дочекатися створення громади і відправити це рішення на обговорення, – вважає Михайло. – Такі питання вимагають проведення широкого діалогу. Потрібно, аби рішення приймала уже нова громада, а не продавати Бурбаку народне добро».

На його думку та ціна, яка вказана у проекті рішення – нічим не виправдана, і громада від такої угоди лише програє.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *