Клуб “Надвечір’я” та “Співочі бабусі” організували святковий концерт. Натомість місцева влада вже відкрито ігнорує пенсіонерів

Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня в усьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН. А в Україні це також і День ветерана. Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь.

У цей день світ говорить про проведені активні дії щодо захисту інтересів людей похилого віку, створення для них сприятливих умов життя, про невирішене у цій сфері. Ми мало замислюємося над тим, хто ж такі «особи похилого віку», чим маємо завдячувати їм. Передусім, це люди, найбільше багатство яких є досвід, знання, вміння, мудрість. Але найголовніше, що це покоління тих, хто на фронті чи в тилу вистояли і зробили найбільший внесок у розгром фашизму. Цього не маємо забувати.

Але в нашому місті таки забули про це. Правда не всі, а місцева влада, яка зневажливо поставилась до цих людей і навіть не прийшла на святковий концерт, який організували учасники клубу “Надвечір’я” та колектив “Співочі бабусі”, які вже є цими поважними людьми – людьми похилого віку. Такі дії міської влади не дивні, адже саме ці люди так сміливо заявили про себе, коли не погодились з передачею приміщення під прокуратуру.

Саме в цьому приміщенні, про яке  йшла мова, і пройшов святковий концерт. Правда боротьба за приміщення ще не закінчена, тому що сесія, де б розглядалось це питання, ніяк не відбудеться, вона переноситься через часті відрядження міського голови вже в третє. Можливо, через те, що пенсіонери мали свою думку, відмінну від міського голови, так ніхто із чиновників не прийшов привітати людей похилого віку,яких чимало у нашому місті.

Проте святковий концерт пройшов чудово. Святкова зала була переповнена глядачами. Гарного настрою додавали своїми виступами  учасники клубу “Надвечір’я” та колектив “Співочі бабусі”. З вітальним словом завітали голова спілки ветеранів Василь Сплавник та начальник Новодністровського відділення пенсійного фонду Наталя Якубовська.

По закінченню концертної програми зі святом всіх привітав начальник ТЦСОН Юрій Ротар, який побажав всім міцного здоров’я та вручив подяки та символічні солодкі подарунки учасникам святкового концерту.

А всю вдячність за таке ставлення чиновників «Співочі бабусі» висловили у авторських коломийках.

Ще у цей день в місті стартує благодійна акція «Милосердя», яка підбиває свої підсумки в грудні, в відзначення Дня людей з обмеженими можливостями. Сьогодні поняття «милосердя» набуло нового змісту та перестало бути просто гарним словом, а почало втілюватися у життя щоденними справами. Воно стало одним із фундаментів, який дозволяє існувати не просто багатьом людям, а цілому народу!