Чому акція протесту проти дій міського голови Болдашева тривала всього 4 години?

Минулого тижня ми всі спостерігали, як громадські активісти, депутати та небайдужі мешканці нашого міста зібралися біля мерії, де мала відбутися позачергова сесія міської ради, на порядок денний якої були винесені важливі для життєдіяльності міста питання.

Вкотре міський голова Анатолій Болдашев переніс сесію, цього разу за 2 години до її початку. Обурені діями міського голови мешканці пікетували сесійну залу міської ради з вимогами почути їх. Люди назвали це попереджувальною акцією проти дій міського голови.

Виходячи з сесійної зали автомобіль знаходився, як виявилося, під стінами мерії. Хоча в телефонній розмові Анатолій Іванович нам повідомив, що нібито на нараді. А ось так це коментує громадський активіст Микола Данилюк.

Якщо прислухатися до відеозапису, коли розпочав виступ Микола Данилюк, під мерією за 3 години до цього “собаки гавкали”.

І вже якщо звернути увагу, то під час розмови з Анатолієм Болдашевим складається враження, що чути гавкіт тих самих собак.

У активістів напрошуються питання – де саме проходила нарада? Чому міський голова продовжує ігнорувати людей, які мають сміливість висловити свою думку і невдоволення його діями? Виборці сподіваються, що відповідь на ці питання мер дасть на “черговій-позачерговій” сесії міської ради, яку планується провести в понеділок, 9 жовтня, на 10 годину, як повідомляється на сайті міської ради.


                                                                                                                                                     У К Р А Ї Н А

                                                                                                                           Новодністровський міський голова

                                                                                                                                      Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

29 вересня 2017 р. №262-р                                        м. Новодністровськ

Про перенесення засідання 39-ї сесії

Новодністровської міської ради VIІ скликання

Відповідно до ст.ст.46,50 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, у зв’язку з перебуванням міського голови у відрядженні:

  1. Перенести засідання 39-ї сесії Новодністровської міської ради VIІ скликання на 09 жовтня 2017 року. Засідання провести в залі засідань міської ради. Початок о 1000год.
  2. Начальнику відділу організаційної роботи та зв’язків із громадськістю Здебняк Л.П. повідомити депутатів та запрошених про перенесення 39-ї сесії Новодністровської міської ради VІI скликання.

Міський голова                                               А.Болдашев


Тож жителям, які хочуть долучитися до діалогу з нинішнім міським головою Анатолієм Болдашевим варто відвідати міську раду цього дня.

Хоча можна чекати і такого повороту, що сесію знову перенесуть. Як знати…Можливо буде знову термінове відрядження, яке виявиться набагато важливіше тих питань, які хвилюють жителів міста Новодністровськ.