Формуємо бюджет спорту на 2018 рік – спільно!

З 1 вересня у Новодністровську офіційно створено новий відділ «Молоді та спорту», який очолила Тетяна Зубець. Новостворена структура, яка наразі включає дві штатні одиниці, була відокремлена від відділу гуманітарної політики. Також до її складу увійшов і міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» у складі двох працівників.

У першочергових планах підрозділу – налагодження тісної співпраці з федераціями та громадськими організаціями спортивного спрямування Новодністровська, аби спільно напрацювати стратегію розвитку спортивного руху у місті.

Не секрет, що спортивна галузь останнім часом (та чи було колись інакше?!) суттєво недофінансовується. Повсякчас команди міста та окремі спортсмени зі стикаються з ситуаціями, коли для виїзду на змагання потрібні чималі кошти, і доводиться звертати гори, піднімаючи на вуха не одну організацію міста, щоб потрібна сума таки була знайдена.

У задачах відділу молоді та спорту – пошук шляхів, які дозволять фінансувати спортсменів, що захищають честь міста, за бюджетний кошт. А для цього необхідно закласти необхідні кошти при формуванні бюджету на майбутній рік.

З метою обговорення шляхів співпраці у Новодністровській міській раді відбулася низка засідань та зустріч за круглим столом з питань розвитку спорту, куди були запрошені голови спортивних організацій міста. Очолив засідання заступник міського голови Микола Козак. Було вирішено першочергово скласти базу спортивних організацій та розробити універсальний порядок подання бюджетних запитів на 2018 рік.

Відділ молоді та спорту офіційно звертається до голів спортивних федерацій та громадських організацій міста Новодністровськ:

«У жовтні 2017 року формується бюджет відділу молоді та спорту Новодністровської міської ради на 2018 рік. З метою можливості включення вашої організації в загальну міську програму «Розвитку фізичної культури і спорту м. Новодністровськ», яка фінансуватиметься з місцевого бюджету, а також для створення єдиного календаря спортивно-масових заходів на 2018 рік, просимо до 5 жовтня 2017 року надати у відділ молоді та спорту Новодністровської міської ради таку інформацію:

  • календарний план заходів організації на 2018 рік;
  • приблизний кошторис потреб організації на 2018 рік, що складається з таких пунктів: вартість проведення власних заходів; виїзд на змагання (з уточненням рівня змагань та організаторів) та участь у чемпіонатах; придбання інвентаря; потреба в оплаті курсів тренерам тощо;
  • пакет документів: копія статуту та установчих документів організації; дані про керівників, тренерів та приблизну кількість членів організації; розклад роботи секцій та гуртків.
  • контактні дані: телефон для зв’язку з відповідальною особою, електронну адресу організації для офіційної переписки; фізичну адресу та час роботи організації; при наявності – посилання на офіційну інтернет-сторінку та спільноту у соцмережах.

Вищезазначені дані потрібні для формування бази спортивних федерацій, клубів та організацій міста, з метою можливості подальшого їх фінансування з бюджету Новодністровська, координації зусиль та спільного розвитку спортивного руху у місті».

За детальною інформацією звертайтесь за телефоном: 3-11-54 або на електронну адресу: ms_novod@ukr.net .

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *